Tanie loty do Marsylii

już od 182 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od182 PLN
zNiemiec
od675 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Marsylii są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Marsylii udostępniają linie lotnicze Ryanair i Alitalia.
 
W październiku najtańsze loty do Marsylii są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 13 grudzień 2019 r. Powrót zaplanuj sobie na 16 grudzień 2019 r.Za tanie loty do Marsylii ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 182 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Marsylii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Marsylii z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Marsylii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Francji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Marsylii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Marsylii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Francji, poza Paryżem oczywiście, jest Marsylia. Aż 2500 lat historii, wpływy kultury południowoeuropejskiej i afrykańskiej oraz piękne piaszczyste plaże czynią miasto niezwykle atrakcyjnym.
 
Marsylia jest niezwykle popularna również ze względu na hymn Francji, który jako pierwszy został zaśpiewany podczas rewolucji francuskiej na ulicach Paryża przez żołnierzy z Marsylii (stąd nazwa: Marsylianka). Wyjątkowy charakter tego miejsca podkreśla wybór Marsylii na Europejską Stolicę Kultury 2013.
 
Wzdłuż brzegu morza, oprócz przepięknych plaż, znajdziesz kilka atrakcyjnych portów. Stary Port, na co dzień wykorzystywany jako przystań dla małych statków i łódek, oferuje bezpłatne przejażdżki promem. Natomiast w pobliżu portu Quai, na 160-metrowym wzgórzu, znad miejskiego krajobrazu wyłania się bazylika Notre Dame, a za nią roztacza się przepiękny widok na miasto. Na nocną eskapadę idealnie nadaje się pałac Longchamp z efektywnymi fontannami dookoła.
 
Nieco oddalona od centrum wyspa Chateau, na której kręcono większość scen do Hrabiego Monte Christo, oraz niezwykle malownicze doliny, zwane calanques to prawdziwa uczta dla spragnionych zapierających dech w piersiach widoków.