Tanie loty do Mediolanu z Polski

już od 517 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od517 PLN
zPoznania
od565 PLN
zBydgoszczy
od584 PLN
zKatowic
od584 PLN
zRzeszowa
od585 PLN
zSzczecina
od588 PLN
zWrocławia
od590 PLN
zWarszawy
od971 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Mediolanu są obecnie z Gdańska, Poznania i Bydgoszczy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Mediolanu w grudniu zaczynają się od 517 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Mediolan, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 31 grudzień 2020 r. Na powrót z Mediolanu najlepiej wybrać 05 styczeń 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Mediolan warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Mediolanu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM i LOT. Tanie loty Polska Mediolan są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Mediolanu oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Mediolanu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Mediolanu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Mediolanu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Mediolan. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mediolan, nazywany przez niektórych światową stolicą mody, jest najbogatszym i najprężniej rozwijającym się włoskim miastem. Stolica regionu Lombardii rokrocznie przyciąga miliony turystów, zachęcając ich genialnym połączeniem oryginalnego klimatu i stylu architektonicznego miasta, z nowymi, innowacyjnymi i często zaskakującymi wpływami współczesnego designu.
 
Rozpoczynając zwiedzanie Mediolanu, warto zdecydować się na obejrzenie zabytków. Swoje pierwsze kroki można skierować w stronę ceglanego zamku Castello Sforzesco z XV wieku, gdzie znajdują się bardzo ciekawe muzea sztuki i instrumentów muzycznych. Potem zdecyduj się na spacer do Rotundy della Bessana, kompleksu barokowych budynków, gdzie znajdziesz niezwykły ogród i stary cmentarz. Z innych ciekawych miejsc, godne polecenia są Cimitero Monumentale – stary, neoklasycystyczny cmentarz i Duomo, olbrzymia gotycka katedra.
 
Mediolan to jednak nie tylko zabytki. Można tu, na przykład, przejść się do niezwykłej Galerii Vittorio Emanuele, XIX-wiecznego centrum handlowego. Także miejski stadion – San Siro, na którym rozgrywają swoje mecze zarówno piłkarze AC Milan, jak i Interu Mediolan, powinien zachwycić każdego fana piłki nożnej.
 
Miłośnicy mody zawsze znajdą w stolicy Lombardii coś dla siebie, butiki w mieście mają wszyscy najbardziej znani producenci i projektanci. Po zwiedzaniu Mediolanu zawsze można usiąść sobie w jednej z kawiarenek i wypatrywać znanych supermodelek i supermodeli, którzy często pojawiają się tu w ramach pracy.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych