Tanie loty do Meksyku z Niemiec

już od 1851 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Meksyku są obecnie z Berlina.
 
Ceny tanich lotów z Niemiec do Meksyku w listopadzie zaczynają się od 1851 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Niemcy Meksyk, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 11 listopad 2020 r. Na powrót z Meksyku najlepiej wybrać 17 listopad 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Niemcy Meksyk warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Niemiec do Meksyku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Delta. Tanie loty Niemcy Meksyk są obecnie z Berlina. Najtańsze połączenia lotnicze z Berlina do Meksyku oferują linie: Delta.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Meksyku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Niemiec do Meksyku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Meksyku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Niemcy Meksyk nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Meksyk. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wybudowane na gruzach potężnego azteckiego Tenochtitlan, miasto Meksyk należy do najchętniej odwiedzanych miejsc Ameryki Środkowej. Swój niezwykły charakter zawdzięcza połączeniu starych ruin, kolonialnych rezydencji i nowoczesnych wieżowców ze szkła i stali. Już żyjący na przełomie XVIII i XIX wieku niemiecki podróżnik A. von Humboldt określił meksykańską stolicę „miastem pałaców”. Najpiękniejszym przykładem architektury kolonialnej jest miejska katedra. Całość utrzymana jest w stylu wysmakowanego hiszpańskiego baroku. Równie ciekawym miejscem w mieście jest wysoka Kolumna Niepodległości. Stanowi ona piękną ozdobę jednego ze stołecznych rond. Jej zwieńczeniem jest pozłacana rzeźba anioła symbolizująca boginię Zwycięstwa. Poznawanie uroków Meksyku najlepiej rozpocząć od dzielnicy Xochmilco. Spacery po gorącym mieście nie są najlepszym pomysłem, więc lepiej zdecydować się na wybór wygodnego środka transportu. Najciekawszym sposobem poruszania się po tej części stolicy są podobne do weneckich gondoli łodzie trajineras. Wycieczka jednym z takich stateczków z całą pewnością sprawi wiele radości zarówno małym jak i dorosłym miłośnikom podróży.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych