Tanie loty do Meksyku z Polski

już od 3315 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od3315 PLN
zKatowic
od3338 PLN
zWarszawy
od3358 PLN
zPoznania
od3583 PLN
zKrakowa
od4392 PLN
zRzeszowa
od5378 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Meksyku są obecnie z Wrocławia, Katowic i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Meksyku w sierpniu zaczynają się od 3315 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Meksyk, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 22 październik 2022 r. Na powrót z Meksyku najlepiej wybrać 02 listopad 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Meksyk warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Meksyku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air Canada, Air France, United Airlines i LOT. Tanie loty Polska Meksyk są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Meksyku oferują linie: Air Canada.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Meksyku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Meksyku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Meksyku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Meksyk nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Meksyk. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wybudowane na gruzach potężnego azteckiego Tenochtitlan, miasto Meksyk należy do najchętniej odwiedzanych miejsc Ameryki Środkowej. Swój niezwykły charakter zawdzięcza połączeniu starych ruin, kolonialnych rezydencji i nowoczesnych wieżowców ze szkła i stali. Już żyjący na przełomie XVIII i XIX wieku niemiecki podróżnik A. von Humboldt określił meksykańską stolicę „miastem pałaców”. Najpiękniejszym przykładem architektury kolonialnej jest miejska katedra. Całość utrzymana jest w stylu wysmakowanego hiszpańskiego baroku. Równie ciekawym miejscem w mieście jest wysoka Kolumna Niepodległości. Stanowi ona piękną ozdobę jednego ze stołecznych rond. Jej zwieńczeniem jest pozłacana rzeźba anioła symbolizująca boginię Zwycięstwa. Poznawanie uroków Meksyku najlepiej rozpocząć od dzielnicy Xochmilco. Spacery po gorącym mieście nie są najlepszym pomysłem, więc lepiej zdecydować się na wybór wygodnego środka transportu. Najciekawszym sposobem poruszania się po tej części stolicy są podobne do weneckich gondoli łodzie trajineras. Wycieczka jednym z takich stateczków z całą pewnością sprawi wiele radości zarówno małym jak i dorosłym miłośnikom podróży.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.