Tanie loty do Мюнхен

już od 472 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od472 PLN
zPolski
od527 PLN
zHolandii
od556 PLN
zFinlandii
od712 PLN
zDanii
od718 PLN
zBelgii
od811 PLN
zHiszpanii
od1047 PLN
zWielkiej Brytanii
od2486 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
Tanie połączenia lotnicze do Мюнхен są obecnie dostępne z: Berlina, Poznania i Eindhoven. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Мюнхен udostępniają linie lotnicze Easy Jet, LOT, KLM, Air Baltic, Lufthansa i Vueling.
 
W marcu najtańsze loty do Мюнхен są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 lipiec 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 07 lipiec 2020 r.Za tanie loty do Мюнхен ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 472 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Мюнхен warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Мюнхен z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Easy Jet. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Мюнхен zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Мюнхен. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Мюнхен i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Monachium, słynne w Polsce głównie z Oktoberfest, jest ciekawym miejscem do odwiedzenia nie tylko w październiku. Stolica Bawarii może wiele zaoferować turyście przez cały rok, dlatego decydując się na wyjazd do niej, można być przygotowanym na dużą dozę rozrywki.
 
Zwiedzanie miasta warto zacząć od jego centrum. Znajduje się tam Karlsplatz, olbrzymi deptak przeznaczony głównie dla turystów. Przy nim znajdziesz ogromną ilość sklepów, w których można kupić właściwie wszystko – ubrania, akcesoria, wszelkiego rodzaju gadżety... Warto także przejść się do Glockenspiel - niezwykłej atrakcji turystycznej, części fasady Nowego Ratusza. Wbudowany w nią mechanizm pozwala na codzienne odtwarzanie losów Wilhelma V i jego żony Renaty oraz przedstawienie turnieju rycerskiego ku czci pary.
 
W Monachium trzeba także odwiedzić Oberwiesenfeld, miejsce w którym odbywała się Olimpiada w 1972. Znajdująca się tam Wieża Olimpijska to świetny punkt obserwacyjny, z którego można podziwiać panoramę miasta.
 
Jeśli będziesz miał ochotę na odrobinę wyciszenia, przejdź się do Nymphenburgu. Jest to najspokojniejsza dzielnica miasta (może poza Neuhausen). Znajduje się tam Schloss Nymphenburg - największy ogródek piwny na świecie, który o dziwo, pomimo swoich rozmiarów, nie jest specjalnie popularny w trakcie Oktoberfestu.