Tanie loty do Monachium

już od 562 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zLuksemburgu
od562 PLN
zNiemiec
od564 PLN
zBułgarii
od586 PLN
zPolski
od680 PLN
zWielkiej Brytanii
od779 PLN
zAustrii
od1040 PLN
zSzwecji
od1113 PLN
zWłoch
od1183 PLN
zHolandii
od2923 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
Tanie połączenia lotnicze do Monachium są obecnie dostępne z: Luksemburgu, Berlina i Sofii. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Monachium udostępniają linie lotnicze Luxair, Lufthansa, Easy Jet, AIR DOLOMITI i British Airways.
 
W czerwcu najtańsze loty do Monachium są oferowane z Luksemburgu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 26 czerwiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 04 lipiec 2023 r.Za tanie loty do Monachium ( z Luksemburgu) w tych datach zapłacisz tylko 562 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Monachium warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Monachium z Luksemburgu oferują obecnie linie lotnicze: Luxair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Monachium zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Monachium. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Monachium i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Monachium, słynne w Polsce głównie z Oktoberfest, jest ciekawym miejscem do odwiedzenia nie tylko w październiku. Stolica Bawarii może wiele zaoferować turyście przez cały rok, dlatego decydując się na wyjazd do niej, można być przygotowanym na dużą dozę rozrywki.
 
Zwiedzanie miasta warto zacząć od jego centrum. Znajduje się tam Karlsplatz, olbrzymi deptak przeznaczony głównie dla turystów. Przy nim znajdziesz ogromną ilość sklepów, w których można kupić właściwie wszystko – ubrania, akcesoria, wszelkiego rodzaju gadżety... Warto także przejść się do Glockenspiel - niezwykłej atrakcji turystycznej, części fasady Nowego Ratusza. Wbudowany w nią mechanizm pozwala na codzienne odtwarzanie losów Wilhelma V i jego żony Renaty oraz przedstawienie turnieju rycerskiego ku czci pary.
 
W Monachium trzeba także odwiedzić Oberwiesenfeld, miejsce w którym odbywała się Olimpiada w 1972. Znajdująca się tam Wieża Olimpijska to świetny punkt obserwacyjny, z którego można podziwiać panoramę miasta.
 
Jeśli będziesz miał ochotę na odrobinę wyciszenia, przejdź się do Nymphenburgu. Jest to najspokojniejsza dzielnica miasta (może poza Neuhausen). Znajduje się tam Schloss Nymphenburg - największy ogródek piwny na świecie, który o dziwo, pomimo swoich rozmiarów, nie jest specjalnie popularny w trakcie Oktoberfestu.