Tanie loty do Monachium

już od 552 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od552 PLN
zPolski
od563 PLN
zWielkiej Brytanii
od841 PLN
zKanady
od3370 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
Tanie połączenia lotnicze do Monachium są obecnie dostępne z: Hamburga, Wrocławia i Londynu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Monachium udostępniają linie lotnicze Eurowings, LOT, Easy Jet i Delta.
 
W sierpniu najtańsze loty do Monachium są oferowane z Hamburga. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 wrzesień 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 wrzesień 2020 r.Za tanie loty do Monachium ( z Hamburga) w tych datach zapłacisz tylko 552 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Monachium warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Monachium z Hamburga oferują obecnie linie lotnicze: Eurowings. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Monachium zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Monachium. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Monachium i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Monachium, słynne w Polsce głównie z Oktoberfest, jest ciekawym miejscem do odwiedzenia nie tylko w październiku. Stolica Bawarii może wiele zaoferować turyście przez cały rok, dlatego decydując się na wyjazd do niej, można być przygotowanym na dużą dozę rozrywki.
 
Zwiedzanie miasta warto zacząć od jego centrum. Znajduje się tam Karlsplatz, olbrzymi deptak przeznaczony głównie dla turystów. Przy nim znajdziesz ogromną ilość sklepów, w których można kupić właściwie wszystko – ubrania, akcesoria, wszelkiego rodzaju gadżety... Warto także przejść się do Glockenspiel - niezwykłej atrakcji turystycznej, części fasady Nowego Ratusza. Wbudowany w nią mechanizm pozwala na codzienne odtwarzanie losów Wilhelma V i jego żony Renaty oraz przedstawienie turnieju rycerskiego ku czci pary.
 
W Monachium trzeba także odwiedzić Oberwiesenfeld, miejsce w którym odbywała się Olimpiada w 1972. Znajdująca się tam Wieża Olimpijska to świetny punkt obserwacyjny, z którego można podziwiać panoramę miasta.
 
Jeśli będziesz miał ochotę na odrobinę wyciszenia, przejdź się do Nymphenburgu. Jest to najspokojniejsza dzielnica miasta (może poza Neuhausen). Znajduje się tam Schloss Nymphenburg - największy ogródek piwny na świecie, który o dziwo, pomimo swoich rozmiarów, nie jest specjalnie popularny w trakcie Oktoberfestu.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych