Tanie loty do Nicei

już od 515 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od515 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Nicei są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Nicei udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W lutym najtańsze loty do Nicei są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 23 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 26 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Nicei ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 515 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Nicei warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Nicei z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Nicei zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Francji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Nicei. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Nicei i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Spędzasz wakacje na Lazurowym Wybrzeżu? Koniecznie zajrzyj do Nicei, należącego do największych we Francji miasta, położonego między Morzem Śródziemnym a Alpami.
 
Nieważne, czy wolisz spacerować z przewodnikiem, jeździć na rowerze, pociągiem turystycznym czy autobusem z otwartym dachem, w Nicei z pewnością odnajdziesz szereg niezapomnianych wrażeń. Kolory, zapachy i krajobrazy pobudzą wszystkie Twoje zmysły.
 
Zwiedzanie Nicei warto zacząć od Promenady Angielskiej będącej, wraz z Ogrodem Alberta I, symbolem miasta. Pałace, zamki, wille, zabytkowe hotele i kawiarnie, a ponadto śliczne gotyckie i barokowe kościoły i katedry sprawiają, że spacerowanie po najstarszej części miasta jest niezapomnianym przeżyciem. Nie sposób także nie zajrzeć do jednego z wielu, budzących niesamowite zainteresowanie, muzeów. Do najciekawszych można zaliczyć Muzeum Archeologiczne oraz liczne galerie sztuki. Po spacerze po mieście lub przepięknej plaży, można odpocząć w jednym z wielu urokliwych parków lub ogrodów. Liczne w mieście wzgórza umożliwiają dodatkowo podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów.
 
A wieczorem degustacja lokalnych produktów i bogactwo różnorodnych rozrywek zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.