Tanie loty do Нюрнберге

już od 716 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od716 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Нюрнберге są obecnie dostępne z: Krakowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Нюрнберге udostępniają linie lotnicze i KLM.
 
W kwietniu najtańsze loty do Нюрнберге są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 czerwiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 07 czerwiec 2021 r.Za tanie loty do Нюрнберге ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 716 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Нюрнберге warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Нюрнберге z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: KLM. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Нюрнберге zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Нюрнберге. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Нюрнберге i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Norymberga to miejsce budzące skrajne emocje ze względów historycznych, jednak nic nie może podważyć jego uroku w obecnych czasach. Drugie największe miasto Bawarii, kulturalna oraz gospodarcza stolica Frankonii. Należy koniecznie zobaczyć kompleks budowli - zamek cesarski (Kaiserburg), zamek burgrabiego (Burggrafenburg) oraz zamek miejski (Stadtburg). Na starym rynku znajdują się renesansowy ratusz oraz gotyckie kościoły Św. Sebalda i Najświętszej Marii Panny. Nie można nie wspomnieć o kolejnych kościołach - św. Wawrzyńca z rzeźbą "Pozdrowienia Anielskiego" Wita Stwosza czy św. Marty z cenionymi od wieków ikonograficznymi oknami. Oprócz Muzeum Miejskiego i Narodowego, Norymberga dysponuje najstarszym w kraju Muzeum Niemieckich Kolei, posiadającym eksponaty z ponad 160-letnią historią po najnowocześniejsze zdobycze techniki. Warto również zwiedzić Muzeum Zabawek, ponieważ od roku 1950 to właśnie w tym mieście odbywają się światowe targi zabawek. Norymberskie specjały to Rostbratwürste, czyli cieniutkie kiełbaski z rusztu oraz potrawy z wieprzowiny (Schäufele i Nackerte) popite dużą ilością piwa. Dla łasuchów dedykowane są pierniki z orzechami i skórką pomarańczową. Nie można stamtąd wyjechać nie skosztowawszy chociażby odrobiny.