Tanie loty do Odessy

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od78 PLN
zNiemiec
od1308 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Odessy są obecnie dostępne z: Poznania i Monachium. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Odessy udostępniają linie lotnicze Ryanair i Austrian Airlines.
 
W grudniu najtańsze loty do Odessy są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 luty 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 05 luty 2020 r.Za tanie loty do Odessy ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 78 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Odessy warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Odessy z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Odessy zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Ukrainy.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Odessy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Odessy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Podróż do Odessy to niepowtarzalna okazja zanurzenia się w świat niezapomnianych przygód. Perła Morza Czarnego posiada bogatą historię i wiele powiązań z Polakami, m. in. z Adamem Mickiewiczem i Juliuszem Słowackim. Zdecydowanie najciekawsze w Odessie jest Stare Miasto, będące niegdyś ośrodkiem handlu i życia kulturalnego w Imperium Rosyjskim przed rewolucją oraz w późniejszym Związku Radzieckim. Stare Miasto jest ciche i bezpieczne, dlatego spacer bez przewodnika po przepięknych zielonych alejach oraz otwartych parkach jest idealnym pomysłem. W dużo mniejszej i lepiej zachowanej części Starego Miasta znajduje się wart szczególnej uwagi Teatr Opery i Baletu. Jeśli natomiast masz ochotę na spokojny spacer, przejdź przez plac Grecheskaya, następnie ulicami Gavannaya oraz Gogolya, docierając na końcu do Mostu Teściowej. Za mostem, możesz przejść się bulwarem Primorsky, aż do ratusza i szczególnie pięknej wieczorem ulicy Deribasovskaya. Żądnym wiedzy Odessa proponuje zwiedzanie licznych w mieście muzeów, w tym Sztuki Wschodniej i Zachodniej, Kina, Regionalne, Archeologiczne czy też Marynistyczne. Ponadto warto zajrzeć do Delfinarium Nemo, będące rajem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.