Tanie loty do Osaki

już od 3410 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3410 PLN
zNiemiec
od6204 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Osaki są obecnie dostępne z: Krakowa i Frankfurtu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Osaki udostępniają linie lotnicze Air France i Finnair.
 
W lipcu najtańsze loty do Osaki są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 18 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 listopad 2022 r.Za tanie loty do Osaki ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 3410 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Osaki warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Osaki z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Air France. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Osaki zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Japonii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Osaki. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Osaki i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mimo, że nie istnieją bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Osaki, dotarcie do miasta nawet z przesiadką nie powinno stanowić problemu. Położona nad brzegiem rzeki Yodo Osaka, znajduje się w regionie Kansai na wyspie Honsiu i jest stolicą rozległej prefektury. Po prawdzie to ogromne miasto, metropolia, centrum przemysłu, jednak, co ważne, nie buduje wokół tego wizerunku, a skupia się bardziej na czarujących elementach krajoznawczego zwiedzania. Składa się na to wiele ulic i alei handlowych, domów towarowych czy hal z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Poza zatłoczonymi ścieżkami, najlepszym miejscem do spacerowania jest park, wypełniony po brzegi kwitnącymi na początku kwietnia wiśniami. Turyści skrzętnie korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu. Japonia znana jest również z innowacyjnych technologii, dlatego nie dziwi fakt, że w Osace niezwykle popularne miejsce stanowi Muzeum Nauki, w którym na kilku piętrach rozprzestrzenione są interaktywne eksponaty oraz planetarium. Natomiast najbardziej nowoczesnym i widocznym obiektem w mieście jest Umeda Sky – drapacz chmur z niezwykłym ogrodem widokowym. Musisz tam zajrzeć!