Tanie loty do Pizy

już od 372 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od372 PLN
zNiemiec
od793 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Pizy są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Pizy udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W sierpniu najtańsze loty do Pizy są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 09 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Pizy ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 372 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Pizy warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Pizy z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Pizy zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Pizy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Pizy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najpopularniejszych włoskich zabytków jest Krzywa Wieża w Pizie. Zazwyczaj jednak na tym kończy się wiedza o mieście, które warto poznać bliżej.
 
Piza leży w północno-zachodniej części Włoch, około dziesięć kilometrów od wybrzeża Morza Liguryjskiego. Jest to miejsce pełne zabytkowych budowli o niezwykłej architekturze. Świadczy o tym choćby nazwa jednego z placów w mieście – Plac Cudów, przy którym znajdują się m.in.: XI-wieczna katedra Santa Maria Assunta, słynna Krzywa Wieża, która w rzeczywistości jest wolno stojącą dzwonnicą, należącą do katedry, największe we Włoszech Baptysterium czy ogromny cmentarz Camposanto, powstały na świętej ziemi, która prawdopodobnie została przywieziona z Golgoty.
 
Piza to niezwykle malownicze i ciepłe włoskie miasto. Spacery wąskimi uliczkami z licznymi zabytkami pozwolą Ci poczuć się tam jak w czasach średniowiecznych. Koniecznie musisz również spróbować tradycyjnych włoskich potraw w jednej z klimatycznych restauracyjek. Warto odwiedzić także Park San Rossore, gdzie można podziwiać dziką przyrodę.
 
W okolicy miasta znajduje się ciepłe morze oraz górskie pasma, które sprzyjają wypoczynkowi i pozwalają na aktywne spędzenie czasu.