Tanie loty do Prestwick

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Prestwick warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Prestwick zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Prestwick. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Prestwick i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Szkocja jest niezwykłą krainą. Wcale nie musisz podróżować do potężnego Edynburga czy równie wspaniałego Glasgow, aby się o tym przekonać. Mniejsze miejscowości również mają w sobie dużo uroku oraz tej specyficznej atmosfery Północnej Anglii. Jednym z takich miasteczek jest Prestwick. Położone tuż przy lotnisku obsługującym Glasgow i jest prawdopodobnie pierwszym miejscem w Szkocji, które przyjdzie Ci zobaczyć. Jest to miasto, które od XIX wieku było jednym z centrów golfa w okolicy. Jednak również miłośnicy innych sportów znajdą tu coś dla siebie. Centrum kultury fizycznej w Prestwick jest The Oval, w którym, obok kortów tenisowych oaz boisk do gry w piłkę, znajdują się kryte baseny. Kiedy już poczujemy się zmęczeni sportem, warto wybrać się na spacer po okolicy. Jednym z najciekawszych zabytków, jakie możemy odwiedzić jest murowana wieża znana jako Wieża Shaw. Innym równie ciekawym zakątkiem Prestwick są ruiny kościoła św. Mikołaja porośnięte obecnie dziką roślinnością.