Tanie loty do Rotterdamu w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Rotterdamu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rotterdamu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Holandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Rotterdamu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Rotterdamu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Holandia to nie tylko wszechobecne wiatraki, pięknie kwitnące tulipany i znany w całej Europie Amsterdam. Podróżując po tym niezwykłym kraju, warto również zajrzeć do Rotterdamu, niezwykłego miasta położonego w delcie Renu i Mozy. Rotterdam to miasto o wielu twarzach. Poza portami znajdziesz w nim wiele modnych klubów, wspaniałe miejsca na zakupy oraz ślady obecności artystów. Wśród holenderskich drapaczy chmur możesz cieszyć się wyśmienitym jedzeniem, odwiedzić kilka muzeów i atrakcji turystycznych w pobliżu centrum miasta.
 
Rotterdam znany jest na świecie jako miasto wielkiej architektury z wieloma przykładami innowacyjnych konstrukcji. Z pewnością warto zobaczyć słynne domy-kostki oraz muzeum prezentujące elementy wyposażenia wnętrz. Miejskiemu urokowi towarzyszy pełen wachlarz atrakcji kulturalnych: wystawa w Kunsthal, koncerty w De Doelen, liczne galerie oraz Muzeum Boijmans Van Beuningen.
 
Spragnionym kontaktu z naturą miasto proponuje wizytę w zoo, gdzie można zobaczyć rekiny. Ponadto liczne porty oferują wycieczki łodziami Spido lub taksówkami wodnymi w pobliże Mostu Erazma – symbolu miasta. Doskonałym uzupełnieniem oferty turystycznej jest wyśmienite jedzenie, bardzo bogate życie nocne oraz liczne festiwale.