Tanie loty do Rygi

już od 246 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od246 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Rygi są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Rygi udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W lipcu najtańsze loty do Rygi są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 07 październik 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 10 październik 2024 r.Za tanie loty do Rygi ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 246 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Rygi warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Rygi z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rygi zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Łotwa.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Rygi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Rygi i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W łotewskiej stolicy odnaleźć można liczne świadectwa bogatej historii miasta. Wiele ryskich obiektów posiada detale zdobień architektonicznych, charakterystyczne dla kupieckich miast Hanzy. Do najpiękniejszych zabudowań należy Dom Bractwa Czarnogłowych. W przeszłości mieszkali w nim nieżonaci niemieccy kupcy, prowadzący interesy w mieście. Tuż obok znajduje się wybudowany wspaniały gotycki ratusz miejski. Na placu przed budynkami umiejscowiono rzeźbę w żaden sposób niezwiązaną z dziejami miasta. Pomnik ten poświęcono średniowiecznemu rycerzowi Rolandowi.
 
Na Starym Mieście znajduje się inny budynek, będący symbolem miasta. Tak zwany Dom Kotów to wybudowany na początku XX wieku secesyjny dom, stylizowany na średniowieczny obiekt. Nazwę wziął od dwóch rzeźb, przedstawiających koty z wygiętymi grzbietami. Jednak najbardziej zapierającym dech w piersiach budynkiem jest dom Wielkiej Gildii. Smukły i strzelisty, wybudowany został w stylu angielskiego gotyku i obecnie jest siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej. Każdy odwiedzający Rygę z pewnością zauważy, jak wielu Rosjan zamieszkuje miasto. Jest to ponad 40% mniejszość, dlatego bez większych problemów porozumieć można się zarówno po łotewsku jak i rosyjsku.