Tanie loty do Salonik

już od 242 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od242 PLN
zNiemiec
od676 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Salonik są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Salonik udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W sierpniu najtańsze loty do Salonik są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 styczeń 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 styczeń 2022 r.Za tanie loty do Salonik ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 242 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Salonik warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Salonik z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Salonik zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Salonik. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Salonik i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wypoczynek w gorącej Grecji jest doskonałą okazją do bliższego poznania dziedzictwa jednej z najwspanialszych cywilizacji starożytnej Europy. Choć temperatura w Salonikach zazwyczaj jest o 2-3 stopnie niższa niż w Atenach, to nadal jest w nich przyjemnie ciepło niemal przez cały rok. Pierwszym miejscem, które należy odwiedzić jest Biała Wieża. Wzniesiona przez tureckiego sułtana Sulejmana Wspaniałego baszta była fragmentem miejskich murów. Pomimo iż obecnie nie pełni ona funkcji obronnej, to nadal jest ważnym punktem na mapie Salonik. Szczególnie późnym popołudniem, gdy słońce powoli zachodzi za horyzont, warto odwiedzić punkt widokowy znajdujący się na szczycie baszty. Niedaleko Białej Wieży podziwiać można wspaniały pomnik Aleksandra Wielkiego. Jednym z najstarszych obiektów w mieście jest kościół św. Demetriusza – patrona Salonik.
 
Pod świątynią znajdują się katakumby wraz z celą w której więziono świętego. Warto również na chwilę zatrzymać się w kościele i przyjrzeć się bogatej bizantyjskiej mozaice przedstawiającej św. Demetriusza.