Tanie loty do Sharm El Sheikh

już od 2305 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2305 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Sharm El Sheikh są obecnie dostępne z: Poznania. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Sharm El Sheikh udostępniają linie lotnicze i Lufthansa.
 
W lutym najtańsze loty do Sharm El Sheikh są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 styczeń 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 luty 2022 r.Za tanie loty do Sharm El Sheikh ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 2305 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sharm El Sheikh warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Sharm El Sheikh z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Lufthansa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sharm El Sheikh zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Egiptu.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sharm El Sheikh. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sharm El Sheikh i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Najbardziej ekstrawagancka i zarazem przyjemna propozycja spędzenia wolnego czasu czeka na półwyspie Synaj w Egipcie. Poleć do Sharm El Sheikh, a uświadczysz białych, piaszczystych plaż, niekończącego się pustynnego krajobrazu, który kontrastuje z czystą wodą.
 
Stolica półwyspu składa się z trzech głównych regionów, w każdym z nich znajdziesz coś dla siebie. Na’ama Bay to długa piaszczysta zatoka, na początku lat 80. w tym rejonie pojawił się pierwszy hotel. Oprócz oleandrowych ścieżek przy linii brzegowej, łatwo zaznać tam zakupowych uciech. Region zachęca siecią sklepów, restauracji, barów i kawiarni. Rejon drugi (Ras Um Sid Cliff) to przede wszystkim widok niezliczonej ilości raf koralowych. Trzeci natomiast, Sharm El Maya to naturalny port dla małych łodzi, obok piaszczysta plaża wraz z obfitością palm, zapewnia niezbędny turystom cień do leżakowania. Z tego regionu najłatwiej dotrzesz do Starego Miasta.
 
Nie samym odpoczynkiem człowiek żyje, dlatego centrum turystyczne zapewnia wszelkie udogodnienia: pola golfowe, lecznice, dyskoteki, kasyna czy pustynne safari. Ale przede wszystkim, Sharm El Sheikh słynie z idealnych warunków do uprawiania nurkowania na Morzu Czerwonym.