Tanie loty do Sharm El Sheikh

już od 3713 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3713 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Sharm El Sheikh są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Sharm El Sheikh udostępniają linie lotnicze i Turkish Airlines.
 
W czerwcu najtańsze loty do Sharm El Sheikh są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 czerwiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 20 czerwiec 2023 r.Za tanie loty do Sharm El Sheikh ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 3713 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sharm El Sheikh warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Sharm El Sheikh z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Turkish Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sharm El Sheikh zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Egiptu.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sharm El Sheikh. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sharm El Sheikh i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Najbardziej ekstrawagancka i zarazem przyjemna propozycja spędzenia wolnego czasu czeka na półwyspie Synaj w Egipcie. Poleć do Sharm El Sheikh, a uświadczysz białych, piaszczystych plaż, niekończącego się pustynnego krajobrazu, który kontrastuje z czystą wodą.
 
Stolica półwyspu składa się z trzech głównych regionów, w każdym z nich znajdziesz coś dla siebie. Na’ama Bay to długa piaszczysta zatoka, na początku lat 80. w tym rejonie pojawił się pierwszy hotel. Oprócz oleandrowych ścieżek przy linii brzegowej, łatwo zaznać tam zakupowych uciech. Region zachęca siecią sklepów, restauracji, barów i kawiarni. Rejon drugi (Ras Um Sid Cliff) to przede wszystkim widok niezliczonej ilości raf koralowych. Trzeci natomiast, Sharm El Maya to naturalny port dla małych łodzi, obok piaszczysta plaża wraz z obfitością palm, zapewnia niezbędny turystom cień do leżakowania. Z tego regionu najłatwiej dotrzesz do Starego Miasta.
 
Nie samym odpoczynkiem człowiek żyje, dlatego centrum turystyczne zapewnia wszelkie udogodnienia: pola golfowe, lecznice, dyskoteki, kasyna czy pustynne safari. Ale przede wszystkim, Sharm El Sheikh słynie z idealnych warunków do uprawiania nurkowania na Morzu Czerwonym.