Tanie loty do Southend

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Southend warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Southend zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Southend. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Southend i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wielka Brytania również ma swoje nadmorskie kurorty, a jednym z nich jest położony zaledwie 65 kilometrów od Londynu Southend. Złote lata tej miejscowości przypadają na XVIII i XIX wiek, ale ostatnio, w związku z upowszechnieniem transportu lotniczego, zainteresowanie Southend słabnie. Wciąż jednak każdego roku przyjeżdżają tu miliony turystów. Chociaż największą atrakcją miasta są wspaniałe plaże i bajecznie długie molo (właściwie najdłuższe na świecie), to jednak czas można spędzać tu na różne sposoby. Warto z pewnością przyjrzeć się miejscowej ofercie kulturalnej. Southend słynie z pubów i barów, ma też długą tradycję festiwalową. Dużą popularnością od lat cieszy się Festival of the Air, wiosną odbywa się 5-dniowy The Southend-On-Sea Film Festival, latem - festiwal muzyki folkowej. Letnią atrakcją jest też wyścig starych samochodów, którego trasa biegnie z Londynu właśnie do Southend. Będąc tu, warto wstąpić do Focal Point Gallery. W Galerii odbywają się pokazy filmów oraz wystawy sztuki nowoczesnej. W mieście powinno spodobać się też najmłodszym, ponieważ w Southend znajduje się jedyne w swoim rodzaju wesołe miasteczko, znane tu jako „Peter Pan's Playground” z kinami, teatrami, parkami, kręgielniami i kortami tenisowymi.