Tanie loty do Сидней z Polski w listopadzie

już od 49426 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od49426 PLN
zWrocławia
od51658 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Сидней są obecnie z Poznania i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Сидней w listopadzie zaczynają się od 49426 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Сидней, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 12 listopad 2020 r. Na powrót z Сидней najlepiej wybrać 16 listopad 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Сидней warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Сидней w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Сидней są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Сидней oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Сидней z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Сидней. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Сидней zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Australia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Сидней. Podane ceny są orie
 
Sydney uważane jest za jedną z najpiękniejszych metropolii świata, zamieszkiwaną przez przedstawicieli różnych kultur i narodowości. Przez cały rok można tutaj korzystać z uroków ciepłego, subtropikalnego klimatu, zażywając kąpieli słonecznych lub nurkując w głębinach oceanu. Wielbiciele ‘przyziemnych’ atrakcji wspaniale spędzą czas w Royal Botanic Garden. Można tam podziwiać takie cuda natury jak piękne papugi, między innymi wielokolorowe rozelle i białe kakadu, a o zmroku nietoperze, które fruwają między konarami eukaliptusów i anturium i zwane są „latającymi lisami”. W sąsiedztwie parku botanicznego znajduje się osławiona Opera w Sydney, na tle której obowiązkowo trzeba zrobić sobie zdjęcie! Wnętrze opery można zwiedzić z przewodnikiem, albo – co jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem – wybrać się na spektakl.
 
Chcąc skosztować świeżej ryby lub owoców morza, musisz odwiedzić Fish Market . Tamtejsi kucharze serwują najrozmaitsze dania, od klasycznych fish & chips, po bardziej wyrafinowane przekąski, takie jak krab czy ostrygi. Fanów kultury azjatyckiej zaprasza China Town, gdzie można smacznie zjeść i zrobić tanie zakupy na Paddy Markecie (chińskim targu).
 
Wchodząc do centrum miasta poczujesz się jakby wehikuł czasu przeniósł Cię do przeszłości. Z pewnością zakochasz się w uroczej wiktoriańskiej zabudowie i majestatycznym Queen Victoria Building, w którym – uwaga – mieści się galeria handlowa, z renomowanymi butikami, sklepami oraz licznymi restauracjami i kawiarenkami. W otoczeniu pięknych witraży, mozaikowych podłóg i zabytkowych zegarów poczujesz się niczym członek rodziny królewskiej. To miejsce łączy przyjemne z pożytecznym.ntacyjne
.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych