Tanie loty do Sydney z Polski w lutym

już od 4570 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od4570 PLN
zБыдгощ
zГданьск
zКатовице
zКошалин
zКраков
zЛодзь
zЛюблин
zОльштын
zПознань
zРадом
zЖешув
zЩецин
zВроцлав
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Sydney są obecnie z Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Sydney w lutym zaczynają się od 4570 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Sydney, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 luty 2021 r. Na powrót z Sydney najlepiej wybrać 21 luty 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Sydney warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Sydney w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i British Airways. Tanie loty Polska Sydney są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Sydney oferują linie: British Airways.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Sydney z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Sydney. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sydney zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Australia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Sydney. Podane ceny są orie
 
Sydney uważane jest za jedną z najpiękniejszych metropolii świata, zamieszkiwaną przez przedstawicieli różnych kultur i narodowości. Przez cały rok można tutaj korzystać z uroków ciepłego, subtropikalnego klimatu, zażywając kąpieli słonecznych lub nurkując w głębinach oceanu. Wielbiciele ‘przyziemnych’ atrakcji wspaniale spędzą czas w Royal Botanic Garden. Można tam podziwiać takie cuda natury jak piękne papugi, między innymi wielokolorowe rozelle i białe kakadu, a o zmroku nietoperze, które fruwają między konarami eukaliptusów i anturium i zwane są „latającymi lisami”. W sąsiedztwie parku botanicznego znajduje się osławiona Opera w Sydney, na tle której obowiązkowo trzeba zrobić sobie zdjęcie! Wnętrze opery można zwiedzić z przewodnikiem, albo – co jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem – wybrać się na spektakl.
 
Chcąc skosztować świeżej ryby lub owoców morza, musisz odwiedzić Fish Market . Tamtejsi kucharze serwują najrozmaitsze dania, od klasycznych fish & chips, po bardziej wyrafinowane przekąski, takie jak krab czy ostrygi. Fanów kultury azjatyckiej zaprasza China Town, gdzie można smacznie zjeść i zrobić tanie zakupy na Paddy Markecie (chińskim targu).
 
Wchodząc do centrum miasta poczujesz się jakby wehikuł czasu przeniósł Cię do przeszłości. Z pewnością zakochasz się w uroczej wiktoriańskiej zabudowie i majestatycznym Queen Victoria Building, w którym – uwaga – mieści się galeria handlowa, z renomowanymi butikami, sklepami oraz licznymi restauracjami i kawiarenkami. W otoczeniu pięknych witraży, mozaikowych podłóg i zabytkowych zegarów poczujesz się niczym członek rodziny królewskiej. To miejsce łączy przyjemne z pożytecznym.ntacyjne
.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych