Tanie loty do Tokio

już od 3299 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od3299 PLN
zPolski
od3361 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Tokio są obecnie dostępne z: Monachium i Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Tokio udostępniają linie lotnicze Air China i LOT.
 
W grudniu najtańsze loty do Tokio są oferowane z Monachium. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 21 kwiecień 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 09 maj 2024 r.Za tanie loty do Tokio ( z Monachium) w tych datach zapłacisz tylko 3299 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Tokio warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Tokio z Monachium oferują obecnie linie lotnicze: Air China. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tokio zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Japonii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Tokio. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Tokio i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Japońskie Tokio należy do miast, w których z powodzeniem łączy się tradycję z nowoczesnością. Najlepiej to zestawienie ilustruje Pałac Cesarski wraz z przyległymi do niego ogrodami. Otoczony jest wielopiętrowymi biurowcami, co czyni z niego swoistą enklawę starej Japonii. Sam Pałac jest zamknięty dla zwiedzających i jedynie 23 grudnia w dzień urodzin obecnie panującego cesarza możliwe jest zwiedzanie całości parku. Osobliwym elementem miejscowej architektury są wciśnięte między drapacze chmur niewielkie kaplice shinto. Jest to religia charakterystyczna tylko dla mieszkańców Japonii, koncentrująca się na kulcie przodków. Najważniejszą świątynią tego wyznania jest Sanktuarium Meiji. Znajdujące się w nim prochy cesarza, traktowane są jako najważniejsza relikwia.
 
Podczas wizyty w kraju kwitnącej wiśni wiele rzeczy może zaskoczyć. Pierwszą z nich będzie prawdopodobna ciasnota. Japończycy przywykli jednak do ograniczonej ilości miejsca i bardzo wąskich ulic. Odwiedzając Japonię warto spróbować tradycyjnej kuchni. Opiera się ona na surowych rybach, ryżu oraz herbacie. Ceremonia herbaciana dla obcokrajowca zawsze jest zawsze dużym przeżyciem, dlatego warto wcześniej poznać zasady japońskiej etykiety.