Tanie loty do Toronto

już od 1781 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1781 PLN
zNiemiec
od1851 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Toronto są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Toronto udostępniają linie lotnicze TAP Portugal i Icelandair.
 
W sierpniu najtańsze loty do Toronto są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 27 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 09 październik 2021 r.Za tanie loty do Toronto ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 1781 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Toronto warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Toronto z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: TAP Portugal. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Toronto zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Kanady.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Toronto. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Toronto i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położone nad malowniczym jeziorem Ontario Toronto jest jednym z głównych centrów kulturalnych i gospodarczych Kanady. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów znajdujących się w mieście jest ogromna wieża CN Tower. Umiejscowiona na wysokości prawie 350 metrów platforma zapewnia niezapomniany widok na jezioro oraz pełne drapaczy chmur miasto. Trudno nie zauważyć koncentracji wieżowców w jednej z dzielnic Toronto. Jest to tak zwana Bay Street. Wewnątrz potężnych budynków swoje siedziby mają międzynarodowe korporacje, domy towarowe oraz trzecia co do wielkości giełda w Ameryce Północnej. Miłośnicy wypoczynku na plaży również nie będą zawiedzeni wizytą w największym kanadyjskim mieście. Na Wyspach Torontońskich znajduje się szereg plaż (w tym naturystów), które chętnie odwiedzane są zarówno przez mieszkańców jak i turystów. Dostęp do wysp ułatwiony jest kursującymi często promami zapewniającymi dogodne połączenia z centrum miasta. Przez władze państwowe Toronto okrzyknięte zostało „najbardziej zieloną metropolią na świecie”. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ blisko 1/5 powierzchni miasta zajmują tereny zielone. Według statystyk na każdego mieszkańca przypada aż 10 drzew.