Tanie loty do Vancouver

już od 3153 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3153 PLN
zNiemiec
od4590 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Vancouver są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Vancouver udostępniają linie lotnicze Air Canada i United Airlines.
 
W maju najtańsze loty do Vancouver są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 październik 2022 r.Za tanie loty do Vancouver ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 3153 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Vancouver warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Vancouver z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Air Canada. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Vancouver zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Kanady.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Vancouver. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Vancouver i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jeżeli lubisz połączenie niezwykłych zjawisk przyrody z miejskim środowiskiem, znamy idealne miejsce dla Ciebie! Vancouver, jedno z największych miast Kanady, jest tego doskonałym przykładem. Otoczone z jednej strony wysokimi górami, z drugiej wodami cieśniny Georgia, które razem tworzą malownicze widoki.
 
Atmosferę tego niezwykłego miasta doskonale oddaje Park Stanleya, zajmujący obszar 400 ha. Park jest świetnie przystosowany do uprawiania różnych sportów: jazdy na rowerze, rolkach, joggingu itd. Na jego terenie mieszczą się również malownicze plaże, miejsca na pikniki, baseny, wodne parki oraz wiele innych. Odwiedzając Park Stanleya, możesz liczyć na niezapomniane wrażenia związane z różnorodną rozrywką oraz podziwiać cudowną przyrodę, m.in. w oceanarium.
 
Vancouver posiada także nowoczesne zabudowania w postaci szklanych drapaczy chmur, ulokowane w centrum miasta, przy zatoce English Bay, na tle malowniczych gór. Jeśli lubisz poznawać historię, udaj się do Muzeum Antropologicznego. Koniecznie odwiedź też Gastown, dzielnicę, w której ujrzysz jedne z najstarszych w mieście, XIX-wieczne budowle. Niezależnie od upodobań, w Vancouver każdy znajdzie coś dla siebie!