Tanie loty do Warny

już od 1031 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1031 PLN
zNiemiec
od1857 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Warny są obecnie dostępne z: Warszawy i Drezna. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Warny udostępniają linie lotnicze Austrian Airlines i Lufthansa.
 
W czerwcu najtańsze loty do Warny są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 czerwiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 czerwiec 2022 r.Za tanie loty do Warny ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 1031 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Warny warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Warny z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Austrian Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Warny zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Bułgarii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Warny. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Warny i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Obecnie Warna jest największym miastem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i jego głównym portem, pełniącym ważną handlową funkcję. Jest to też możliwe dzięki bliskiej obecności popularnych nadmorskich kurortów. Wszędzie panuje kosmopolityczna atmosfera! Warna liczy około 11 kilometrów długości. Sama struktura miasta, poprzez krzywe krawędzie zatoki, przypomina amfiteatr i otoczona jest przez ogrody, winnice oraz gaje. Warna posiada rzeczywiście prastare korzenie. W tym miejscu w 585 roku p.n.e. Grecy założyli kolonię. Nikt wtedy nie przypuszczał, że miasto stanie się ważnym portem na arenie międzynarodowej. Dzisiaj Warna stanowi nowoczesny ośrodek marynarki i przypływających frachtowców. Turyści natomiast odwiedzają miasto głównie ze względu na atrakcyjną riwierę z zacisznymi promenadami. Co ciekawe, w pobliżu miejscowego portu w 1972 roku znaleziony został najstarszy skarb złota na świecie – licząc od 4500 roku p.n.e. Położone na wadze przedmioty z wykopalisk cmentarza i grobowców łącznie ważyły ponad sześć kilogramów. Niesłychane, co jeszcze kryje to bułgarskie miasto?