Tanie loty do Wenecji z Polski

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od79 PLN
zWarszawy
od201 PLN
zWrocławia
od511 PLN
zPozna?
od517 PLN
zRzeszowa
od558 PLN
zGdańska
od572 PLN
zSzczecina
od883 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wenecji są obecnie z Krakowa, Warszawy i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Wenecji w październiku zaczynają się od 79 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Wenecja, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 08 listopad 2021 r. Na powrót z Wenecji najlepiej wybrać 10 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Wenecja warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Wenecji w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Wenecja są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Wenecji oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Wenecji z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Wenecji. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wenecji zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Wenecja. Podane ceny są orientacyjne.
 
Magiczne miasto kanałów i opery warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Premiery swoich sztuk mieli tu tak znakomici twórcy jak chociażby Giuseppe Verdi. Mimo upływu lat, Wenecja wciąż posiada wyjątkowy urok, który oczarowuje turystów. Najbardziej rozpoznawalnym obiektem jest zdecydowanie średniowieczna siedziba dożów – wybieranych dożywotnio książąt zarządzających miastem. Gotycki, położony w pobliżu przystani pałac mieści obecnie siedzibę miejskiego muzeum prezentującego między innymi poczet władców miasta. Innym interesującym obiektem jest najstarszy istniejący w mieście most Rialto. Pierwsze drukowane banknoty o nominale 50 euro opatrzone były rysunkiem właśnie tego obiektu. Odwiedzając Wenecję, warto zajrzeć do jednego z kościołów i posłuchać charakterystycznej weneckiej muzyki sakralnej. Szczególnie atrakcyjne koncerty na kilka chórów odbywają się w bazylice św. Marka. Oczywiście nie można zapomnieć o obowiązkowym rejsie gondolą po słynnych na całym świecie weneckich kanałach. Koniecznie w towarzystwie gondoliera w pasiastej bluzce.