Tanie loty do Wenecji z Polski

już od 150 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od150 PLN
zWrocławia
od160 PLN
zWarszawy
od194 PLN
zKrakowa
od227 PLN
zPoznania
od263 PLN
zGdańska
od608 PLN
zLublin
od610 PLN
zSzczecina
od610 PLN
zBydgoszczy
od626 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wenecji są obecnie z Katowic, Wrocławia i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Wenecji w czerwcu zaczynają się od 150 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Wenecja, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 czerwiec 2022 r. Na powrót z Wenecji najlepiej wybrać 28 czerwiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Wenecja warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Wenecji w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Wenecja są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Wenecji oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Wenecji z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Wenecji. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wenecji zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Wenecja. Podane ceny są orientacyjne.
 
Magiczne miasto kanałów i opery warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Premiery swoich sztuk mieli tu tak znakomici twórcy jak chociażby Giuseppe Verdi. Mimo upływu lat, Wenecja wciąż posiada wyjątkowy urok, który oczarowuje turystów. Najbardziej rozpoznawalnym obiektem jest zdecydowanie średniowieczna siedziba dożów – wybieranych dożywotnio książąt zarządzających miastem. Gotycki, położony w pobliżu przystani pałac mieści obecnie siedzibę miejskiego muzeum prezentującego między innymi poczet władców miasta. Innym interesującym obiektem jest najstarszy istniejący w mieście most Rialto. Pierwsze drukowane banknoty o nominale 50 euro opatrzone były rysunkiem właśnie tego obiektu. Odwiedzając Wenecję, warto zajrzeć do jednego z kościołów i posłuchać charakterystycznej weneckiej muzyki sakralnej. Szczególnie atrakcyjne koncerty na kilka chórów odbywają się w bazylice św. Marka. Oczywiście nie można zapomnieć o obowiązkowym rejsie gondolą po słynnych na całym świecie weneckich kanałach. Koniecznie w towarzystwie gondoliera w pasiastej bluzce.