Tanie loty do Wiednia w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Wiednia warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wiednia zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Austrii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Wiednia. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Wiednia i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Spacerując malowniczymi ulicami Wiednia można na własnej skórze poczuć klimat jednego z najbardziej kulturalnych miast Europy. Miasto pełne jest wspaniałych zabytków, przypominających o najlepszych latach rozkwitu miasta. Na Placu Graben znajduje się jeden z najważniejszych pomników – Kolumna Morowa. Wzniesiona została na pamiątkę wyleczenia epidemii dżumy. Prezentuje ona styl barokowy w całej okazałości.
 
Najpiękniejszym kościołem, a zarazem symbolem Wiednia jest katedra św. Stefana. Gotycka świątynia zachwyca detalami architektonicznego zdobnictwa oraz piękną wieżą, którą widać z prawie każdego zakątka miasta. Innym wspaniałym wiedeńskim zabytkiem jest cesarski pałac Schonbrunn. W jego ogrodach znajduje się największa na świecie barokowa glorieta (jest to rodzaj otwartego pawilonu). Jego bogata konstrukcja i usytuowanie na niewielkim wzgórzu sprawia wrażenie, że budynek został przeniesiony wprost z bajki.
 
Ulubionym miejscem mieszkańców oraz turystów jest ogromny park Wiener Prater. Największą atrakcją parku jest diabelski młyn, będący równocześnie najlepszym punktem widokowym w mieście. Oprócz wielkiego diabelskiego młyna, na terenie parku wybudowano sferyczny dom, noszący nazwę Kugelmugel. Został on otoczony drutem kolczastym, ponieważ artysta, któremu odmówiono wydania zezwolenia na budowę... ogłosił swoją konstrukcję niepodległym państwem.