Tanie loty do Wilna z Polski

już od 446 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od446 PLN
zPozna?
od487 PLN
zWarszawy
od648 PLN
zBydgoszczy
od745 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wilna są obecnie z Krakowa, Pozna? i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Wilna w październiku zaczynają się od 446 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Wilno, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 12 listopad 2021 r. Na powrót z Wilna najlepiej wybrać 23 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Wilno warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Wilna w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Wilno są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Wilna oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Wilna z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Wilna. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wilna zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Litwa nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Wilno. Podane ceny są orientacyjne.
 
Która z europejskich stolic otrzymała miano „Jerozolimy Północy”? Za sprawą żydowskiego myśliciela Zalmana, to właśnie Wilno zostało rozsławione pod tym przydomkiem. Wędrując ulicami tego urokliwego miasta, można natknąć się nie tylko na judaistyczne akcenty. Wielokulturowość tego zakątka Europy jest widoczna niemalże wszędzie, ponieważ obok prawosławnych cerkwi wznoszone były barokowe kościoły. Polacy przybywają do Wilna z sentymentem, gdyż warte odwiedzenia są miejsca, świadczące o wspólnych dziejach Litwy i naszej Ojczyzny, m. in. Cmentarz na Rossie, Brama Ostrobramska oraz dawna drukarnia Józefa Zawadzkiego, w której po raz pierwszy zostały wydrukowane „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.
 
Będąc w Wilnie koniecznie trzeba zobaczyć największą, barokową starówkę w Europie Środkowowschodniej, górujący nad miastem Zamek Giedymina oraz siedzibę Wielkich Książąt Litewskich mieszczącą się w Zamku Dolnym. Z punktu widokowego, znajdującego się na terenie Archikatedry, warto podziwiać urzekającą panoramę litewskiej stolicy, gdy Wilno skąpane jest w intensywnych barwach zachodu słońca.