Tanie loty do Wilna z Polski

już od 500 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od500 PLN
zGdańska
od579 PLN
zRzeszowa
od593 PLN
zSzczecina
od671 PLN
zKatowic
od721 PLN
zKrakowa
od726 PLN
zWrocławia
od762 PLN
zBydgoszczy
od1131 PLN
zLublin
od3089 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Wilna są obecnie z Warszawy, Gdańska i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Wilna w sierpniu zaczynają się od 500 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Wilno, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 marzec 2023 r. Na powrót z Wilna najlepiej wybrać 06 marzec 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Wilno warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Wilna w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT i Ryanair. Tanie loty Polska Wilno są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Wilna oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Wilna z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Wilna. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Wilna zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Litwa nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Wilno. Podane ceny są orientacyjne.
 
Która z europejskich stolic otrzymała miano „Jerozolimy Północy”? Za sprawą żydowskiego myśliciela Zalmana, to właśnie Wilno zostało rozsławione pod tym przydomkiem. Wędrując ulicami tego urokliwego miasta, można natknąć się nie tylko na judaistyczne akcenty. Wielokulturowość tego zakątka Europy jest widoczna niemalże wszędzie, ponieważ obok prawosławnych cerkwi wznoszone były barokowe kościoły. Polacy przybywają do Wilna z sentymentem, gdyż warte odwiedzenia są miejsca, świadczące o wspólnych dziejach Litwy i naszej Ojczyzny, m. in. Cmentarz na Rossie, Brama Ostrobramska oraz dawna drukarnia Józefa Zawadzkiego, w której po raz pierwszy zostały wydrukowane „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.
 
Będąc w Wilnie koniecznie trzeba zobaczyć największą, barokową starówkę w Europie Środkowowschodniej, górujący nad miastem Zamek Giedymina oraz siedzibę Wielkich Książąt Litewskich mieszczącą się w Zamku Dolnym. Z punktu widokowego, znajdującego się na terenie Archikatedry, warto podziwiać urzekającą panoramę litewskiej stolicy, gdy Wilno skąpane jest w intensywnych barwach zachodu słońca.