Tanie loty do Zadaru

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od79 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Zadaru są obecnie dostępne z: Poznania. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Zadaru udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W październiku najtańsze loty do Zadaru są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 17 październik 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 październik 2021 r.Za tanie loty do Zadaru ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 79 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Zadaru warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Zadaru z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Zadaru zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Chorwacji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Zadaru. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Zadaru i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dalmacja jest jednym z najpiękniejszych regionów świata. Nic więc dziwnego, że jej największe miasto – Zadar jest tak chętnie odwiedzane przez turystów. Miejscowość liczy sobie około trzech tysięcy lat, dlatego też posiada bogate zaplecze zabytków. Zbudowane zostało za czasów rzymskich, przez co nazywane jest „małym chorwackim Rzymem”. Do najciekawszych zabytków z tego okresu należą m.in. rzymskie forum oraz ruiny rzymskich budowli. Warto odwiedzić także renesansową loggię, bramę Porta Terraferma, barokowe pałace czy zabytki sakralne, których w Zadarze nie brakuje, na przykład kościół św. Donata, kościół św. Tomy, klasztor Franciszkanów. Godne polecenia jest Muzeum Archeologiczne z bogatymi zbiorami z czasów starożytnych i średniowiecznych.
 
Niesamowitą atrakcję w Zadarze stanowi muzyka grana przez morze. W szerokie schody przy morskiej promenadzie zostały wbudowane organy, które wydają dźwięczne odgłosy pod wpływem ruchu fal. Miasto otoczone jest parkami narodowymi, które doskonale wpasowują się w górsko-morski krajobraz, pozwalając osobom przebywającym w Zadarze na odpoczynek na łonie natury.