Tanie loty do Zadaru w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Zadaru warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Zadaru zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Chorwacji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Zadaru. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Zadaru i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dalmacja jest jednym z najpiękniejszych regionów świata. Nic więc dziwnego, że jej największe miasto – Zadar jest tak chętnie odwiedzane przez turystów. Miejscowość liczy sobie około trzech tysięcy lat, dlatego też posiada bogate zaplecze zabytków. Zbudowane zostało za czasów rzymskich, przez co nazywane jest „małym chorwackim Rzymem”. Do najciekawszych zabytków z tego okresu należą m.in. rzymskie forum oraz ruiny rzymskich budowli. Warto odwiedzić także renesansową loggię, bramę Porta Terraferma, barokowe pałace czy zabytki sakralne, których w Zadarze nie brakuje, na przykład kościół św. Donata, kościół św. Tomy, klasztor Franciszkanów. Godne polecenia jest Muzeum Archeologiczne z bogatymi zbiorami z czasów starożytnych i średniowiecznych.
 
Niesamowitą atrakcję w Zadarze stanowi muzyka grana przez morze. W szerokie schody przy morskiej promenadzie zostały wbudowane organy, które wydają dźwięczne odgłosy pod wpływem ruchu fal. Miasto otoczone jest parkami narodowymi, które doskonale wpasowują się w górsko-morski krajobraz, pozwalając osobom przebywającym w Zadarze na odpoczynek na łonie natury.