Tanie loty do Sztokholmu z Polski

już od 72 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od72 PLN
zKatowic
od500 PLN
zSzczecina
od500 PLN
zRzeszowa
od602 PLN
zWrocławia
od609 PLN
zLublin
od622 PLN
zŁódź
od732 PLN
zBydgoszczy
od984 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sztokholmu są obecnie z Warszawy, Katowic i Szczecina.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Sztokholmu w wrześniu zaczynają się od 72 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Sztokholm, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 wrzesień 2019 r. Na powrót z Sztokholmu najlepiej wybrać 16 wrzesień 2019 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Sztokholm warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Sztokholmu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT i Lufthansa. Tanie loty Polska Sztokholm są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Sztokholmu oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Sztokholmu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Sztokholmu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sztokholmu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Sztokholm. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przyjazd do Sztokholmu może okazać się niemałym szokiem dla wielu turystów. Wbrew powszechnej opinii nie jest to miasto przez cały rok zasypane śniegiem. Wyraźny podział na cztery pory roku, sprawia, iż najlepiej odwiedzić szwedzką stolicę latem, kiedy to temperatura osiąga nawet 18 stopni. Wtedy też warto wybrać się na spacer do miejskiego skansenu. Na wyspie Djurgarden zgromadzono tradycyjne, budownictwo pochodzące z czasów przedindustrialnych. Szczególnie interesujące są obiekty pochodzące z Laponii. Dodatkową atrakcją, przeznaczoną dla najmłodszych, może okazać się niewielki ogród zoologiczny. Prezentowana jest na jego terenie zarówno dzika fauna Skandynawii jak i zwierzęta gospodarskie. Innym interesującym miejscem na mapie Sztokholmu jest Visamuseet. Jest to muzeum poświęcone tragicznemu rejsowi szwedzkiego galeonu Visa. Wydobyty w 1961 roku po 333 latach spoczywania na dnie Bałtyku okręt do dziś został odrestaurowany w 95%. Szczególnie pięknie prezentują się bogato rzeźbione zdobienia rufy statku.