Wizz Air loty

już od 72 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Wizz Air

Najtańsze loty Wizz Air

Pokaż inne miasta

Loty Wizz Air (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy Wizz Air Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Wizz Air są obecnie do Sztokholmu, Oslo i Eindhoven. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Gdańska, Wrocławia i Poznania.
 

Wizz Air, loty już od 72 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 25 styczeń 2019 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 29 styczeń 2019 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdzesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Wizz Air z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Wizz Air zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

Udogodnienia oferowane przez węgierskie linie lotnicze to możliwość wykupienia miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi (Wizz XXLong) lub priorytetowego wejścia na pokład w pierwszej kolejności i wyboru dogodnego miejsca w samolocie(Wizz Xpress). Linia lotnicza Wizz Air oferuje podróżnym Wizz Xclusive Club, czyli możliwość uczestnictwa w programie członkowskim gwarantującym zniżki na bilety lotnicze i możliwość jednej rezerwacji biletów dla 9 osób w niższej cenie. Korzystając z karty kredytowej City Bank Wizzair można zbierać punkty i wymieniać je na usługi oraz bilety.