Wizz Air loty

już od 89 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Wizz Air

Najtańsze loty Wizz Air

Pokaż inne miasta

Loty Wizz Air (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: Wizz Air Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Wizz Air są obecnie do Sztokholmu, Londynu i Budapesztu. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Gdańska, Warszawy i Katowic.
 

Wizz Air, loty już od 89 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 02 luty 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 05 luty 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdzesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Wizz Air z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Wizz Air zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

Udogodnienia oferowane przez węgierskie linie lotnicze to możliwość wykupienia miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi (Wizz XXLong) lub priorytetowego wejścia na pokład w pierwszej kolejności i wyboru dogodnego miejsca w samolocie(Wizz Xpress). Linia lotnicza Wizz Air oferuje podróżnym Wizz Xclusive Club, czyli możliwość uczestnictwa w programie członkowskim gwarantującym zniżki na bilety lotnicze i możliwość jednej rezerwacji biletów dla 9 osób w niższej cenie. Korzystając z karty kredytowej City Bank Wizzair można zbierać punkty i wymieniać je na usługi oraz bilety.