cały rok
cały rok
Wybierz kraj docelowy
Sortuj według:
1 080 PLN
1 352 PLN
1 800 PLN
3 609 PLN
5 162 PLN
21 424 PLN
Tanie połączenia lotnicze są obecnie dostępne z: Gdańska, Poznania i Berlina. Niedrogie loty w czerwcu są realizowane do: Warszawy, Oslo i Brukseli. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty udostępniają linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, Easy Jet, Air Baltic, HAHN i UKRAINE.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Warszawy. W czerwcu najtańsze loty są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 28 czerwiec 2016 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 czerwiec 2016 r. Za tanie loty ( z Gdańska do Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 17 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Tanie loty z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air, UKRAINE i SAS. W czerwcu tanie loty do Warszawy oferują linie lotnicze: Ryanair.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
+48 61 626 20 22