Bilety lotnicze z Polski do Ankary

już od 769 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od769 PLN
zKrakowa
od861 PLN
zPoznania
od900 PLN
zWrocławia
od903 PLN
zRzeszowa
od908 PLN
zGdańska
od968 PLN
zKatowic
od1 085 PLN
zBydgoszczy
od1 176 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Ankary są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Ankary zapłacisz tylko 769 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Ankary niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Ankary wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 769 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Ankary.
 


 
Stolicą oraz drugim co do wielkości miastem w Turcji jest licząca 4,5 mln ludności Ankara. Jest to ważny ośrodek handlowy i przemysłowy w kraju, a także polityczny – znajduje się tam siedziba rządu tureckiego oraz wszystkie ambasady zagraniczne. Ankara jest jednym z najstarszych miast świata. Jej historia sięga jeszcze epoki brązu. Przez wieki przechodziła z rąk do rąk i znajdowała się pod panowaniem wielu ludów, dzięki czemu nieustannie się rozwijała. Dziś znajduje się tam znaczna ilość zabytków, będących pozostałością po minionych czasach. Już w okresie rzymskim stolica Turcji była ważnym ośrodkiem handlu, kultury i sztuki. Podobnie jest i dziś. W Ankarze możemy podziwiać szczególnie turecką sztukę, biorąc udział w koncertach ludowych kapel, pokazach tradycyjnego tańca folklorystycznego, oglądając tureckie przedstawienia teatralne czy filmowe, podziwiając lokalne występy baletowe i operowe, czytając literaturę autorstwa najznamienitszych tureckich pisarzy. Jeżeli szukasz wypoczynku, możesz udać się do jednego z pięknych parków miejskich. Stolica Turcji szczyci się również dużym zapleczem tureckich łaźni, w których doświadczysz wspaniałego relaksu.