Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Blue Sky Travel

Biuro podróży

Naszą działalność na rynku usług turystycznych rozpoczynaliśmy w 1990 roku, jako lokalne biuro podróży, sprzedające bilety lotnicze w Poznaniu. Dzisiaj, jako jeden z liderów rynku usług turystycznych, świadczymy kompleksowe usługi rezerwacji biletów i wycieczek.
Od samego początku naszej działalności kładliśmy duży nacisk na udostępnianie naszym Klientom rozwiązań on-line. Nasz internetowy system rezerwacyjny (Internet Booking Engine) umożliwia Klientom nie tylko rezerwację biletów lotniczych, hoteli, ale też samochodów i atrakcji. Prosty i intuicyjny system umożliwia budowanie własnych, dopasowanych do potrzeb, dynamicznych pakietów turystycznych.

Centrum rezerwacji

Obecnie Blue Sky Travel zatrudnia zespół ponad sześćdziesięciu specjalistów. Oddziały – w Warszawie, Poznaniu – wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania rezerwacyjne. Nasi  specjaliści mogą zaoferować praktycznie wszystkie usługi turystyczne – rezerwacje lotnicze, hotele, pakiety turystyczne (wakacje, narty).  W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów, czartery samolotów. Zajmujemy się też organizacją imprez turystycznych, wyjazdów i obozów sportowych. Wiele z nich możesz zamówić bezpośrednio w internecie, a wszystkie pozostałe bezpośrednio w jednym z naszych biur lub korzystając z infolinii.

Kompleksowe usługi turystyczne

Wysoki standard naszych usług docenia stale powiększające się grono wiernych i zadowolonych Klientów. Oferujemy podróże służbowe renomowanym krajowym i międzynarodowym korporacjom. Naszymi Klientami są też znane banki i instytucje publiczne.
Klientom korporacyjnym oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę podróży służbowych. Do nich także adresujemy nowoczesne metody motywowania pracowników, poprzez organizowane przez nas wyjazdy integracyjne i motywacyjne. Klientom indywidualnym oferujemy szeroki wachlarz imprez turystycznych znanych i sprawdzonych touroperatorów. Umożliwiamy także samodzielne zbudowanie własnej podróży w dogodnym dla nich terminie.

Wysoki standard obsługi

Nasz profesjonalizm został także zauważony przez współpracujących z nami partnerów. W krótkim czasie po rozpoczęciu działalności otrzymaliśmy akredytację Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych (IATA). Wielokrotnie byliśmy wyróżniani przez linie lotnicze i tour operatorów. W 1998 roku uhonorowano nas funkcją KLM City Center, a w 2001 roku British Airways Preferred Agent. Od 1.11.2012 należymy do Lufthansa City Center.

Blue Sky Travel

Wszystkie adresy, numery telefonu i adresy e-mail naszych biur znajdziesz w dziale Kontakt.

Media o nas

  • Na stronie internetowej warszawskiego lotniska pojawiła się zakładka Rozkład lotów / Kup bilet. Kliknięcie w nią przenosi użytkownika na platformę rezerwacyjną Blue Sky Travel, na której można kupić bilety, zarówno regularnych, jak i tanich linii lotniczych, a także zarezerwować usługi dodatkowe. Czytaj dalej >>
  • Nowa wyszukiwarka dla pasażerów Lotniska Chopina. Powyższą usługę Lotnisko Chopina realizuje przy współpracy z firmą Blue Sky Travel. Czytaj dalej >>

Blue Sky Travel – numery kont bankowych

Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.
Numer rachunku: 91 1600 1462 0008 8122 1734 5040
SWIFT: PPABPLPK

Comments are closed.