Bilety lotnicze z Polski do Bergen

już od 302 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od302 PLN
zWarszawy
od521 PLN
zKrakowa
od574 PLN
zSzczecina
od705 PLN
zWrocławia
od995 PLN
zPoznania
od1071 PLN
zLublin
od1078 PLN
zRzeszowa
od1316 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bergen są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Bergen zapłacisz tylko 302 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bergen niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bergen wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 302 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bergen.
 


 
Bergen położone jest w samym sercu norweskich fiordów. Miasteczko znane jest także z targu rybnego oraz hanzeatyckiego portu Bryggen wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niezależnie więc, czy fascynuje Cię norweska przyroda czy dziedzictwo kulturowe, w Bergen z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 
Spacer wąskimi uliczkami Bryggen, wśród drewnianych budynków jest niezwykłą podróżą w czasie. Dzięki wykopaliskom przeprowadzonym na tym terenie, w pobliskim muzeum można podziwiać handel. Rękodzieło i życie codzienne ludzi z okresu średniowiecza. W pobliżu warto także zajrzeć do najstarszej budowli w mieście – kościoła św. Marii z XII w. Wśród kilku znajdujących się w mieście muzeów, najcenniejsze wydają się być zbiory Muzeum Edvarda Griega, słynnego norweskiego kompozytora.
 
Będąc w Bergen, koniecznie należy wybrać się do akwarium, gdzie można obserwować m.in. życie fok, pingwinów, krokodyli, węży i żółwi. Niezwykłym doświadczeniem jest ponadto wizyta w Centrum Nauki Bergen VILVITE, gdzie przeprowadzisz ciekawe eksperymenty, wykonasz odwiert w poszukiwaniu ropy naftowej, staniesz za sterem łodzi podwodnej lub przygotujesz prognozę pogody na następny dzień. Planując natomiast wypad poza miasto, poleca się szczególnie pobliskie fiordy oraz odległe o 50 km wrzosowiska.