Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Katowic do Genewy

od 951 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Genewy za 951 PLN
Z Katowic do Genewy jest 1066 km w lini prostej. Tanie loty z Katowic do Genewy, w styczniu zaczynają się od 951 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Genewy nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwajcaria nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Katowice Genewa tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

1500 zł1000 zł500 zł0 zł
LisGruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaź

 
Na trasie Katowice Genewa, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i LOT. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (951 PLN) wybierz wylot 09 stycznia 2015 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 12 stycznia 2015 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Katowice Genewa warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Katowic do Genewy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Genewy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Katowic do Genewy? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Genewy znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Katowice
LOT 951 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Genewy w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Katowic do Genewy i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: