Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Katowic do Genewy

od 983 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Genewy za 983 PLN
Z Katowic do Genewy jest 1066 km w lini prostej. Tanie loty z Katowic do Genewy, w sierpniu zaczynają się od 983 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Genewy nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwajcaria nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Katowice Genewa tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

1200 zł800 zł400 zł0 zł
LipSieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCze

 
Na trasie Katowice Genewa, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i Lufthansa. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (983 PLN) wybierz wylot 22 sierpnia 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 24 sierpnia 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Katowice Genewa warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Katowic do Genewy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Genewy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Katowic do Genewy? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Genewy znalezione przez innych użytkowników:

Wylot z Przylot do Linia lotnicza Cena Dostępność
Katowice
Lufthansa 983 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Genewy w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Katowic do Genewy i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:

Od 90 zł rabatu na bilety z Lublina (cała podróż Lufthansą). Promocja trwa do końca lipca. Loty do Frankfurtu w czwartki i niedziele.