Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Polski do Nowego Jorku

od 1710 zł w obie strony
Zarezerwuj
Bilety z Polski do Nowego Jorku za 1 710 PLN
Frank Sinatra nazywał to miejsce miastem, które nigdy nie śpi. Jest w tym sporo racji, ponieważ tak wielki ośrodek jak Nowy Jork, nie może sobie pozwolić nawet na minutę odpoczynku.
 
Obecnie jest to największe miasto w Stanach Zjednoczonych. Niewiele metropolii na świecie ma aż tyle symboli, co „Wielkie Jabłko”. U ujścia rzeki Hudson, od końca XIX wieku podróżnych niezmiennie wita Statua Wolności. Dwa lata temu umożliwiono zwiedzanie jej wnętrza i udostępniono wejście na taras widokowy. Jednak stale bijącym sercem miasta jest Times Square. Nawet w nocy jest tam niezwykle jasno, co spowodowane jest ogromną liczbą neonów oraz ekranów. Codziennie setki tysięcy osób przechodzi przez ten plac, co czyni go jednym z najruchliwszych miejsc na świecie.
 
Wizyta w Nowym Jorku może okazać się również doskonałą okazją do obejrzenia przedstawienia lub musicalu w jednym z licznych teatrów broadwayowskich. Dla osób wolących bardziej kameralne miejsca funkcjonuje wiele mniejszych teatrów w których można zobaczyć sztuki typu off-broadway.
 
Najtańsze loty do Nowego Jorku są obecnie z Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Nowego Jorku w maju zaczynają się od 1 710 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Nowy Jork, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 maj 2016 r. Na powrót z Nowego Jorku najlepiej wybrać 12 czerwiec 2016 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Nowy Jork warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Nowego Jorku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i UKRAINE. Tanie loty Polska Nowy Jork są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Nowego Jorku oferują linie: UKRAINE.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Nowego Jorku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Nowego Jorku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Nowego Jorku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Stany Zjednoczone nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Nowy Jork. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Polski do Nowego Jorku?


Wybierz najbardziej atrakcyjne połączenie...

Potrzebujesz alternatywy w okolicy Nowego Jorku?

Najtańsze loty do Nowego Jorku znalezione przez innych użytkowników:

Z Do Linia lotnicza Cena Dostępność
Warszawa
UKRAINE 1 710 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny biletów do Nowego Jorku w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Nowego Jorku z różnych lotnisk Polski w wybranym miesiącu.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:
Biuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | niedz. 17:00 do 21:00