Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Chanii do Wrocławia

od 1897 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Wrocławia za 1 897 PLN
Z Chanii do Wrocławia jest 1826 km w lini prostej. Tanie loty z Chanii do Wrocławia, w grudniu zaczynają się od 1 897 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Wrocławia nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Grecja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Chania Wrocław tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

2100 zł1400 zł700 zł0 zł
LisGruStyLutMarKwiMajCzeLipSieWrzPaź

 
Na trasie Chania Wrocław, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i Lufthansa. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (1 897 PLN) wybierz wylot 06 grudnia 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 31 grudnia 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Chania Wrocław warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Chanii do Wrocławia. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Wrocławia z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Chanii do Wrocławia? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Wrocławia znalezione przez innych użytkowników:

z Do Linia lotnicza cena Dostępność
Chania
Lufthansa 1 897 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Wrocławia w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Chanii do Wrocławia i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: