Bilety lotnicze z Polski do Korfu

już od 742 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od742 PLN
zKrakowa
od860 PLN
zWrocławia
od922 PLN
zBydgoszczy
od1152 PLN
zGdańska
od1165 PLN
zLublin
od1283 PLN
zŁódź
od1526 PLN
zSzczecina
od8574 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Korfu są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Korfu zapłacisz tylko 742 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Korfu niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Korfu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 742 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Korfu.