Bilety lotnicze z Polski do Korfu

już od 198 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od198 PLN
zWarszawy
od491 PLN
zKatowic
od653 PLN
zGdańska
od1001 PLN
zRzeszowa
od1064 PLN
zWrocławia
od1115 PLN
zBydgoszczy
od1184 PLN
zKrakowa
od1260 PLN
zLublin
od1635 PLN
zŁódź
od1766 PLN
zZielonej Góry
od6942 PLN
zSzczecina
od7003 PLN
Najtańsze loty do Korfu są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Korfu zapłacisz tylko 198 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Korfu niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Korfu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 198 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Korfu.