Bilety lotnicze z Polski do Thira

już od 544 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od544 PLN
zWrocławia
od1 003 PLN
zPoznania
od1 072 PLN
zKatowic
od1 359 PLN
zGdańska
od1 742 PLN
zSzczecina
od8 916 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Thira są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Thira zapłacisz tylko 544 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Thira niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Thira wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 544 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Thira.
 


 
Thira to starożytna nazwa wyspy wulkanicznej Santorini, znajdującej się na Morzu Egejskim, wchodzącej w skład archipelagu Cykladów. Niezależnie od tego jak ją nazywasz, nie ma odpowiednich słów, by opisać magię tego niezwykłego miejsca.
 
Dziś nazwa Thira, a raczej Fira, odnosi się do miasta będącego stolicą Santorini. Thira jest miastem bielonych domów budowanych na skraju 400-metrowej kaldery. Wycieczka do Muzeum Archeologicznego oraz do Muzeum Prehistorycznego będzie wspaniałą podróżą do początków historii wyspy. Spacerując po wąskich uliczkach miasta zobaczysz wiele przepięknych miejsc, m.in. Białą Cerkiew, a także kupisz oryginalne pamiątki i biżuterię. Z Thiry rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na 18-kilometrową kalderę oraz kilka mniejszych, niezamieszkałych wysepek wulkanicznych.
 
Nie lada wyzwaniem jest samo dotarcie do miasta. Dostęp do niego umożliwiają drogi, głównie od wschodu. Ponadto z portu, do którego zawijają głównie statki wycieczkowe, wejdziesz do centrum wąskim chodnikiem, w kształcie litery „Z” lub wjedziesz stromą kolejką linową. Thira jest doskonałą bazą wypadową dla pragnących zwiedzić okoliczne wioski i wyspy.