Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Wrocławia do Chanii

od 415 zł w obie strony
Zarezerwuj
Loty do Chanii za 415 PLN
Z Wrocławia do Chanii jest 1826 km w lini prostej. Tanie loty z Wrocławia do Chanii, w październiku zaczynają się od 415 PLN za połączenie tam i z powrotem.
 
Najniższa cena za połączenie lotnicze do Chanii nie zawsze oznacza podróż krótką trasą, z minimalną liczbą przesiadek i najkrótszym czasem podróży. Oprócz połączeń między wybranymi miastami zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe i docelowe.

Wrocław Chania tanie loty: wybierz miesiąc i rezerwuj.

18300 zł12200 zł6100 zł0 zł
SieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCzeLip

 
Na trasie Wrocław Chania, tanie loty oferują głównie linie lotnicze i Ryanair. Aby skorzystać z najlepszej oferty cenowej (415 PLN) wybierz wylot 20 października 2014 r. Na podróż powrotną najlepiej wybrać 20 października 2014 r. Ceny połączeń lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Loty Wrocław Chania warto rezerwować jak najwcześniej.
 

Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Wrocławia do Chanii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Chanii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska startowego. Podane ceny są orientacyjne.

Tanie loty z Wrocławia do Chanii? Sprawdź czy wylot z innego lotniska nie jest tańszy...

Najtańsze loty do Chanii znalezione przez innych użytkowników:

Wylot z Przylot do Linia lotnicza Cena Dostępność
Wrocław
Ryanair 415 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny lotów do Chanii w wybranym miesiącu

SieWrzPaźLisGruStyLutMarKwiMajCzeLip
2263 zł540 zł415 zł18115 zł
Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów z Wrocławia do Chanii i rezerwuj natychmiast.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu: Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków: