Tanie loty do Chanii z Polski

już od 896 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od896 PLN
zKrakowa
od999 PLN
zWrocławia
od1311 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Chanii są obecnie z Katowic, Krakowa i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Chanii w październiku zaczynają się od 896 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Chania, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 wrzesień 2021 r. Na powrót z Chanii najlepiej wybrać 03 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Chania warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Chanii w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Czarter i Lufthansa. Tanie loty Polska Chania są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Chanii oferują linie: Czarter.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Chanii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Chanii. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Chanii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Chania. Podane ceny są orientacyjne.
 
Rozsiane po Morzu Egejskim mniejsze lub większe greckie wysepki jawią się jako wspaniałe miejsce na spędzenie urlopu. Największą z nich jest zapierająca dech w piersiach Kreta. W jej zachodniej części znajduje się miasto Chania – drugie co do wielkości centrum turystyki tej części kraju. Dobrym pomysłem jest wybranie się na spacer po historycznym centrum. Przechadzając się wąskimi uliczkami, trafimy na wiele zabytków pochodzących z najróżniejszych epok. Nagromadzenie dużej ilości obiektów na niewielkiej przestrzeni jest niezwykle charakterystyczne dla greckich miast. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Chanii jest meczet janczarów. Należy on do najciekawszych pozostałości po latach dominacji tureckiej nad Kretą. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić, wypoczywając w mieście, jest położona nieco na uboczu farma kóz kreteńskich. Po II wojnie światowej ocalało jedynie 200 sztuk, a obecnie trwają prace nad przywróceniem tego gatunku naturze. Aby w pełni nacieszyć się atmosferą tego typowego greckiego miasta, warto odwiedzić dzielnicę Castelli. Wąskie, pełne kwiatów zaułki skrywają niewielkie tawerny, w których można choć na chwilę odpocząć od wszechogarniającego upału. Nic tak nie poprawia nastroju jak szklanka ouzo oraz talerz musaki.