Podróżni (wg wieku)

Tanie loty z Szwajcarii do Nicei

od 983 zł w obie strony
Zarezerwuj
Bilety z Szwajcarii do Nicei za 983 PLN
Najtańsze loty do Nicei są obecnie z Zurychu.
 
Ceny tanich lotów z Szwajcarii do Nicei w kwietniu zaczynają się od 983 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Szwajcaria Nicea, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 kwiecień 2015 r. Na powrót z Nicei najlepiej wybrać 04 maj 2015 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Szwajcaria Nicea warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Szwajcarii do Nicei w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Swiss. Tanie loty Szwajcaria Nicea są obecnie z Zurychu. Najtańsze połączenia lotnicze z Zurychu do Nicei oferują linie: Swiss.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Nicei z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Szwajcarii do Nicei. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Nicei zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Szwajcaria Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Nicea. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lazurowe Wybrzeże należy od lat do najchętniej odwiedzanych latem zakątków Europy. Wybierana przez amatorów sportów wodnych Nicea jest jednym z najpiękniejszych miast południowej Francji. Liczne, dobrze wyposażone przystanie, co roku wypełniają się małymi łódkami oraz prawdziwymi pałacami pod żaglami. Jest to miejsce, w którym najłatwiej zdobyć autograf jednej z gwiazd kina. Wszystko dlatego, iż luksus oraz prestiż miasta przyciągają sławnych i bogatych z całego świata. Za dnia pełna żeglarzy Nicea, nocami zmienia się w największe skupisko lokali rozrywkowych w najlepszym standardzie. Po imprezie w jednym z klubów warto wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża aleją gęsto obsadzoną palmami kokosowymi. Ulica zwana Promenade des Anglais zakończona jest z jednej strony urokliwym ogrodem Jardin Albert I. Jego powstanie związane jest z napływem obywateli brytyjskich do miasta w XVII wieku. Również miłośnicy odpoczynku na łonie natury znajdą miejsce pełne spokoju i ukojenia w pobliżu wielkiej francuskiej metropolii. Majestatyczny wodospad przy la Colline du Chateau wspaniale orzeźwia, i sprawia iż śródziemnomorski upał staje się nieco mniej dokuczliwy.

Tanie loty z Szwajcarii do Nicei?


Wybierz najbardziej atrakcyjne połączenie...

Potrzebujesz alternatywy w okolicy Nicei?

Najtańsze loty do Nicei znalezione przez innych użytkowników:

Z Do Linia lotnicza Cena Dostępność
Zurych
Swiss 983 PLN
za osobę dorosłą

Sprawdź ceny biletów do Nicei w wybranym miesiącu

Najedź na słupek
i zobacz najniższą cenę.
 
Kliknij i porównaj ceny
lotów do Nicei z różnych lotnisk Szwajcarii w wybranym miesiącu.
Szybkie odnośniki, które mogą pomóc Ci w wyszukiwaniu:' Aby sprawdzić połączenia lotnicze z innego lotniska we wskazanych datach kliknij na jednym z poniższych linków:
Infolinia: 801 000 301 +48 61 62 62022 pn.-pt. 9:00 do 20:00, sob. 10:00 do 14:00, niedz. 17:00 do 21:00