Tanie loty do Nicei z Szwajcarii

już od 316 PLN

Wylot
Powrót
Lot w obie strony. Ceny znalezione przez użytkowników w ciągu ostatnich 24 godzin.
Najtańsze loty do Nicei są obecnie z Bazylei.
 
Ceny tanich lotów z Szwajcarii do Nicei w maju zaczynają się od 316 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Szwajcaria Nicea, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 02 maj 2017 r. Na powrót z Nicei najlepiej wybrać 04 maj 2017 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Szwajcaria Nicea warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Szwajcarii do Nicei w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Easy Jet. Tanie loty Szwajcaria Nicea są obecnie z Bazylei. Najtańsze połączenia lotnicze z Bazylei do Nicei oferują linie: Easy Jet.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Nicei z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Szwajcarii do Nicei. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Nicei zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Szwajcaria Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Nicea. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lazurowe Wybrzeże należy od lat do najchętniej odwiedzanych latem zakątków Europy. Wybierana przez amatorów sportów wodnych Nicea jest jednym z najpiękniejszych miast południowej Francji. Liczne, dobrze wyposażone przystanie, co roku wypełniają się małymi łódkami oraz prawdziwymi pałacami pod żaglami. Jest to miejsce, w którym najłatwiej zdobyć autograf jednej z gwiazd kina. Wszystko dlatego, iż luksus oraz prestiż miasta przyciągają sławnych i bogatych z całego świata. Za dnia pełna żeglarzy Nicea, nocami zmienia się w największe skupisko lokali rozrywkowych w najlepszym standardzie. Po imprezie w jednym z klubów warto wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża aleją gęsto obsadzoną palmami kokosowymi. Ulica zwana Promenade des Anglais zakończona jest z jednej strony urokliwym ogrodem Jardin Albert I. Jego powstanie związane jest z napływem obywateli brytyjskich do miasta w XVII wieku. Również miłośnicy odpoczynku na łonie natury znajdą miejsce pełne spokoju i ukojenia w pobliżu wielkiej francuskiej metropolii. Majestatyczny wodospad przy la Colline du Chateau wspaniale orzeźwia, i sprawia iż śródziemnomorski upał staje się nieco mniej dokuczliwy.

Qatar Airways Wizz Air Ryanair AirFrance Lufthansa Lot Emirates KLM Air Berlin Singapore Austrian Airlines British Airways