Bilety lotnicze z Polski do Finlandii

już od 103 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Turku
od103 PLN
Helsinki
od527 PLN
Kuusamo
od860 PLN
Joensuu
od1306 PLN
Kemi
od1307 PLN
Kuopio
od1318 PLN
Oulu
od1318 PLN
Ivalo
od1445 PLN
Kokkola/pietarsaari
od1856 PLN
Lappeenranta
Najtańsze loty do Finlandii są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych z Polski są do Turku. Połączenia lotnicze do Turku oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Finlandii mogą być droższe niż do Turku.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska do Turku za bilety lotnicze z Polski do Finlandii zapłacisz tylko 103 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Finlandii niższą od powyższej z Gdańska do Turku.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Finlandii wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 103 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.