Bilety lotnicze z Polski do Bostonu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bostonu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bostonu w styczniu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bostonu.
 


 
Boston był jednym z pierwszych miejsc, do którego przybyli europejscy osadnicy. Dzisiaj miasto jest zdecydowanie rozleglejsze oraz urokliwsze niż tamten angielski odpowiednik. Warto przylecieć do tej ekskluzywnej metropolii w poszukiwaniu bogatego dziedzictwa, eleganckiego nabrzeża Nowej Anglii oraz kosmopolitycznej atmosfery. W przeciwieństwie do innych amerykańskich miast, Boston ze względu na swoją historię jest bardzo rozpoznawalny, uważany nawet za miejsce narodzin Stanów Zjednoczonych, formalnie za stolicę Nowej Anglii. Nie trzeba być znawcą, żeby zidentyfikować charakterystyczną nadmorską panoramę czy słynne dzielnice. W Bostonie z pewnością istnieje bogactwo turystycznych atrakcji. Zwiedzanie powinieneś rozpocząć od popularnych pieszych tras – Duck Tours wokół najsłynniejszych zabytków, w tym również rejs do portu. Obowiązkiem jest zobaczenie niepokonanego w walce statku USS Constitution, wprowadzonego na rynek w 1797 roku a dzisiaj nieużywanego. To w Bostonie wejdziesz też do pierwszej bezpłatnej publicznej biblioteki, otwartej w 1852 roku – Boston Public Library. Fani sportu koniecznie muszą zobaczyć mecze profesjonalnych lig koszykówki i baseballa.