Tanie loty do Berlina z Polski

już od 631 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od631 PLN
zKatowic
od639 PLN
zWarszawy
od643 PLN
zPoznania
od649 PLN
zBydgoszczy
od703 PLN
zGdańska
od728 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Berlina są obecnie z Krakowa, Katowic i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Berlina w grudniu zaczynają się od 631 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Berlin, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 20 grudzień 2023 r. Na powrót z Berlina najlepiej wybrać 31 grudzień 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Berlin warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Berlina w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Berlin są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Berlina oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Berlina z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Berlina. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Berlin. Podane ceny są orientacyjne.
 
O tym europejskim mieście nie wypada zapomnieć. Berlin, jako jedna z ważniejszych metropolii na kontynencie i kluczowy węzeł komunikacyjny, dzisiaj pełni także rolę czołowego ośrodka naukowego, kulturalnego i artystycznego. Będąc w niemieckiej stolicy czuje się smak "wielkiego świata". Monumentalne zabytki, przestronne bulwary, zadbane ogrody, a do tego szeroki wachlarz rozmaitych atrakcji. Od kameralnych przedstawień po międzynarodowe targi i festiwale cieszące się światową sławą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli zwykle czuje się zagubiony w ogromnych, nowoczesnych miastach.
 
Spacer po Berlinie to sama przyjemność. Zobacz na własne oczy jego najsłynniejsze symbole: XVIII-wieczną Bramę Brandenburską, neorenesansowy, imponujący Reichstag, czerwony Ratusz, kompleks pałacowy Bellevue - piękną siedzibę prezydenta - i wieżę Grunewaldturm, z której szczytu rozciąga się widok na rzekę Hawelę. Szczególne wrażenie robią efektownie pomalowane fragmenty muru berlińskiego. Miłośnicy sztuki nie mogą ominąć też Wyspy Muzeów (z Muzeum Pergamońskim na czele), największych berlińskich oper, filharmonii i teatrów. A jeśli chcesz zjeść w naprawdę oryginalnym miejscu, to tylko w obrotowej restauracji na Fernsehturm - wieży telewizyjnej górującej nad Alexanderplatz. Ma prawie 400 metrów!
 
Wiele słyszy się o najlepszych berlińskich imprezach. Szalone, kolorowe życie nocne skupia się na Potsdamer Platz, jednym z najruchliwszych (obok Alexanderplatz) placów centralnego Berlina. Pośród szklanych drapaczy chmur rozwija się główny ośrodek biznesu, handlu i rozrywki. Może jednak masz dość wszystkich popularnych klubów, wielkich oper i teatrów? Alternatywny Berlin - to dopiero niezapomniane oblicze miasta. Małe sceny proponują przedstawienia w stylu lat 20., w których rządzi taniec, śpiew i kabaretowe skecze. Nie brakuje też kin wyświetlających stare, nieme filmy przy akompaniamencie... prawdziwej orkiestry. Nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć oryginalne miejsce na miłe spędzenie wieczoru.