Bilety lotnicze do Delhi

już od 2156 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2156 PLN
zNiemiec
od2631 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Wiele tradycji religijnych i artystycznych miało punkt styczny w północnych Indiach. Muzułmanie, hinduiści, buddyści i wielu innych znalazło swój dom w Delhi.
 
Niezwykła mozaika religijna wpłynęła na charakter oraz atmosferę miasta. Wspaniały meczet Dżami Masdżid, wybudowany w XVII wieku w stylu Wielkich Mogołów zachwyca zestawieniem barw oraz delikatnością zdobień. W Delhi znajduje się również najwyższy na świecie ceglany meczet Kutb Minar, mający wysokość ponad 73 m. Pod miastem wybudowano ogromną bahaistyczną Świątynię Lotosu, starającą się stworzyć pomost między różnymi religiami. Delhi stanowi niezwykłe połączenie tradycji. Tylko tu obok siebie mogą znajdować się meczet i spacerująca swobodnie święta krowa.
 
Mieszkańcy tego miasta dają żywy przykład, że pomimo różnic, można żyć obok siebie w pokoju. Różnorodność ma także odbicie w indyjskiej kuchni. Świeże curry z kurczakiem czy delikatne sosy chutney pokazują, jak wiele smaków mają w sobie Indie.
 
Osobną kwestią jest poruszanie się ulicami miasta. Tutaj najlepszym przyjacielem kierowcy jest donośny klakson. Lepiej nie ryzykować jazdy własnym samochodem i skorzystać z usług lokalnych kierowców.
 
Pobyt w Delhi gwarantuje niezapomniane emocje.Najtańsze loty do Delhi są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Delhi zapłacisz tylko 2156 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Delhi niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Delhi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 2156 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Delhi.