Bilety lotnicze z Polski do Malmo

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Malmo niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Malmo w styczniu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Malmo.
 


 
Wszystkie drogi w pięknej prowincji Skanii w południowej Szwecji prowadzą do Malmo. Miasto to jest połączone z duńską Kopenhagą poprzez most nad cieśniną Sund. Konstrukcja ta jest jedną z największych w Europie. Dwa miasta, dwa kraje, dwa światy. Po prostu musisz to zobaczyć. Malmo to niewielkie, ale przyjazne miasto z dużym wyborem atrakcji kulturalnych. Dodatkowo dobrej jakości restauracje i wspaniałe kawiarnie sprawią, że wypoczynek w Malmo będzie niezapomnianą ucztą dla zmysłów. Jeśli natomiast szukasz najnowszych trendów w modzie, w tym wspaniałym miasteczku kupisz wszystko, czego potrzebujesz, spacerując np. znajdującym się w centrum placem Gustawa Adolfa.
 
Będąc w Malmo, koniecznie zajrzyj do zamku, będącego obecnie siedzibą muzeum historii i sztuki, a także terrarium i akwarium. Zmęczony zwiedzaniem możesz odpocząć w ogrodzie zamkowym, otwartym przez cały rok. Przechadzając się po mieście spotkasz również najwyższy budynek w całej Skandynawii, Muzeum Technologiczne oraz najstarszą i prawdopodobnie największą świątynie w Malmo – kościół św. Piotra. Najlepiej wybrać się do Malmo w sierpniu, kiedy odbywa się Malmofestivalen, będący wspaniałym wydarzeniem kulturalnym i kulinarnym.