Bilety lotnicze

już od 135 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Pragi. Połączenia lotnicze do Pragi oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze mogą być droższe niż do Pragi.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania do Pragi za bilety lotnicze zapłacisz tylko 135 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy niższą od powyższej z Poznania do Pragi.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 135 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.