Tanie loty do Filipin

już od 3855 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Tanie połączenia lotnicze do Filipin są obecnie dostępne z: Gdańska i Warszawy. Niedrogie loty do Filipin w lipcu są realizowane do: Luzon Island Clark, Manilli i Taqbilaran. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Filipin udostępniają linie lotnicze SAS, KLM i Emirates.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Luzon Island Clark. W lipcu najtańsze loty do Filipin są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 lipiec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 22 lipiec 2024 r. Za tanie loty do Filipin ( z Gdańska do Luzon Island Clark) w tych datach zapłacisz tylko 3855 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Filipin warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Filipin z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: SAS. W lipcu tanie loty do Luzon Island Clark oferują linie lotnicze: SAS.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Filipin. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Filipin i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.