Tanie loty do Filipin

już od 3123 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Manila
od3123 PLN
Dipolog
od3287 PLN
Cebu
od3604 PLN
Puerto Princeca
od23062 PLN
Davao
od37807 PLN
General Santos
Luzon Island Clark
Tanie połączenia lotnicze do Filipin są obecnie dostępne z: Warszawy, Krakowa i Gdańska. Niedrogie loty do Filipin w sierpniu są realizowane do: Manilli, Dipolog i Cebu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Filipin udostępniają linie lotnicze KLM, Turkish Airlines i Singapore Airlines.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Manilli. W sierpniu najtańsze loty do Filipin są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 06 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 12 styczeń 2022 r. Za tanie loty do Filipin ( z Warszawy do Manilli) w tych datach zapłacisz tylko 3123 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Filipin warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Filipin z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: KLM, Turkish Airlines i Singapore Airlines. W sierpniu tanie loty do Manilli oferują linie lotnicze: KLM.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Filipin. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Filipin i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.