Tanie loty do Filipin

już od 2955 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Manila
od2955 PLN
Luzon Island Clark
od3750 PLN
Cebu
od4099 PLN
Bacolod
od5959 PLN
General Santos
Puerto Princeca
Tanie połączenia lotnicze do Filipin są obecnie dostępne z: Warszawy i Gdańska. Niedrogie loty do Filipin w październiku są realizowane do: Manilli, Luzon Island Clark i Cebu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Filipin udostępniają linie lotnicze Air China, SAS, Turkish Airlines i Qatar Airways.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Manilli. W październiku najtańsze loty do Filipin są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 11 październik 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 17 październik 2023 r. Za tanie loty do Filipin ( z Warszawy do Manilli) w tych datach zapłacisz tylko 2955 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Filipin warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Filipin z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Air China, Turkish Airlines i Qatar Airways. W październiku tanie loty do Manilli oferują linie lotnicze: Air China.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Filipin. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Filipin i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.