Tanie loty do Filipin

już od 2536 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Manila
od2536 PLN
Puerto Princeca
od2726 PLN
Luzon Island Clark
od3226 PLN
Cebu
od3330 PLN
Davao
od3912 PLN
Roxas
od5047 PLN
General Santos
Tanie połączenia lotnicze do Filipin są obecnie dostępne z: Berlina, Gdańska i Krakowa. Niedrogie loty do Filipin w lipcu są realizowane do: Manilli, Puerto Princeca i Luzon Island Clark. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Filipin udostępniają linie lotnicze Qatar Airways, SAS, KLM i Lufthansa.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Manilli. W lipcu najtańsze loty do Filipin są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 listopad 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 30 listopad 2020 r. Za tanie loty do Filipin ( z Berlina do Manilli) w tych datach zapłacisz tylko 2536 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Filipin warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Filipin z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Qatar Airways. W lipcu tanie loty do Manilli oferują linie lotnicze: Qatar Airways.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Filipin. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Filipin i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych