Tanie loty do Amsterdamu

już od 507 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od507 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Amsterdamu są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Amsterdamu udostępniają linie lotnicze i LOT.
 
W październiku najtańsze loty do Amsterdamu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 07 październik 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 15 grudzień 2021 r.Za tanie loty do Amsterdamu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 507 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Amsterdamu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Amsterdamu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Amsterdamu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Holandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Amsterdamu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Amsterdamu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Malownicze kanały przecinające miasto i zabytkowe kamieniczki są tym, co pierwsze rzuca się w oczy po przybyciu do Amsterdamu. Wspaniałe muzea sztuki i słynna Dzielnica Czerwonych Latarni, holenderska stolica jest miastem w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szczególnie wartym odwiedzenia jest muzeum van Gogha. Niewielka kamienica, w której mieści się galeria zgromadziła ponad 200 obrazów wielkiego mistrza. Jeśli malarstwo, nawet w wykonaniu tak wielkiego artysty nie wydaje się zbyt pociągające i czujesz potrzebę silniejszych wrażeń, należy rozważyć wizytę w Muzeum Prezerwatyw. Placówka zgromadziła imponującą kolekcję prezerwatyw, zaskakujących często swoimi kształtami oraz kolorami. W ciągu dnia warto spróbować oryginalnego niderlandzkiego piwa i najlepszych na świecie frytek. (obowiązkowo z dodatkiem majonezu). Zwiedzając miasto, najlepiej poruszać się rowerem, co ułatwią rozsiane po całym mieście wypożyczalnie. Jeśli po całym dniu zwiedzania nadal rozpiera Cię energia, możesz dać się porwać wirowi nocnego życia. Nie bez przyczyny Amsterdam znany jest na całym świecie jako jedno z najlepszych miejsc do imprezowania. Dzielnica Rembrandtplein, dzięki ogromnej liczbie klubów, co noc staje się rozrywkowym centrum miasta.