Tanie loty do Auckland

już od 3353 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od3353 PLN
zPolski
od4001 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Auckland są obecnie dostępne z: Monachium i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Auckland udostępniają linie lotnicze i Air China.
 
W lipcu najtańsze loty do Auckland są oferowane z Monachium. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 listopad 2019 r. Powrót zaplanuj sobie na 03 grudzień 2019 r.Za tanie loty do Auckland ( z Monachium) w tych datach zapłacisz tylko 3353 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Auckland warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Auckland z Monachium oferują obecnie linie lotnicze: Air China. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Auckland zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Nowej Zelandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Auckland. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Auckland i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawniej osada wielorybników, obecnie jedno z najpiękniejszych miast Nowej Zelandii. Auckland, bo o nim mowa, przez wielu nazywane jest ziemskim rajem. Dlaczego? Położone między Morzem Tasmana a Oceanem Spokojnym, w rejonie pełnym wulkanicznych stożków, miasto zachwyca jedynymi w swoim rodzaju krajobrazami. Lasy deszczowe, parki i rezerwaty oraz skąpane w słońcu plaże działają na turystów niczym magnes. Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, obok sportów wodnych i kąpieli słonecznych, jest bez wątpienia przejażdżka koleją wąskotorową. Ok. 40 minut drogi z centrum Auckland i już możesz wsiadać do Watercare's Rain Forest Express, który zabierze Cię w pełną przygód podróż przez góry Waitakere, malownicze doliny i jaskinie. Ciekawą alternatywą będzie również wycieczka z przewodnikiem na szczyt Edenu, najwyższego wulkanu w regionie. Obcowanie z naturą to tylko jedna z szeregu możliwości, jakie oferuje Auckland. Miłośnicy kultury wysokiej znajdą coś dla siebie w tamtejszej Auckland Art Gallery, w której zgromadzono eksponaty reprezentujące aż pięciowiekową historię sztuki Nowej Zelandii. Zobaczyć trzeba też 328-metrową Sky Tower z mnóstwem barów, restauracji, kasynem i hotelami.